Zveme vás na konferenci Počítač ve škole 2012

Zveme vás na konferenci Počítač ve škole 2012 konanou 3.4.-5.4.2012 v Novém Městě na Moravě. V tomto roce vystavujeme s podporu ITveŠkole a společnosti Lenovo.

logo_ekotab      ITveŠkole     lenovo logo
Zveme vás na konferenci Počítač ve škole 2012

Představíme vám naši firmu a její širokou nabídku prostředků vizuální komunikace pro školy. Objevíte možnosti řešení interaktivních sestav, které svou variabilitou vyhoví každému školnímu prostředí, každému kantorovi a v neposlední řadě vydrží mnoho let. Přijďte zjistit, jak správně vybrat tu nejvhodnější sestavu právě pro vás! Představíme vám náš nový katalog interaktivních sestav, ve kterém najdete více než 35 různých sestav založených na různých interaktivních řešeních. Mezi naše novinky patří mj.  dotykové tabule Triumph Board a Panaboard.

Projdeme společně životní cyklus digitálního učebního materiálu. Ukážeme si jak snadno tvořit, využívat a sdílet DUMy s využitím jednoduchých nástrojů.

Představíme moderní vyučovací hodinu v podání ITveSkole.cz. Ukážeme si nejnovější možnosti praktické interaktivní výuky v podobě plně lokalizovaného výukového software RM easiteach pro tvorbu DUM. Vyzkoušíme si multitouch technologii dotykové tabule PanaBoard, zapojíme do výuky až tři z vás najednou. Budeme efektivně pilotovat pomocí sofistikovaného software pro řízení výuky v počítačové učebně: NetSupport School Classrom Management. Seznámíme vás s možností využití tabletů ve výuce. 

Podíváme se, jak využit 3D zobrazení. Technologie 3D, kterou známe z kin, je vždy názornější, poutavější a především zajímavější pro všechny studenty. 3D zobrazení výrazně usnadňuje výuku chemie, biologie, anatomie, geometrie, architektury, umění a mnoha dalších. Ukážeme si jak 3D zobrazení vzniká, jakými způsoby se vytváří a jak snadno se přehrává. Těšit se můžete i na praktické ukázky využití 3D v průmyslu, marketingu a další použití 3D zobrazení v praxi.

Rádi vyslechneme vaše příspěvky a inspirace.

Učme s radostí a bez námahy!

Informace o konferenci:   www.pocitacveskole.cz

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Setkání šéfů 2019
Setkání šéfů 2019

Setkání šéfů partnerských firem VMS VISION proběhlo na konci k…

Školení montážních part našich partnerů
Školení montážních part našich partnerů

V květnu 2019 u nás proběhlo další kolo školení montážníků naš…

Konference jaro 2019
Konference jaro 2019

V průběhu jara jsme se jako partneři a vystavovatelé úča…

Všechny články