Závěr roku 2018

Kulturní aktivity v závěru roku: Návštěva divadelního představení CAVEMAN a Vánoční večírek 2018. 

Závěr roku 2018

Závěrečné měsíce každého roku nás mají vést ke zklidnění a vnitřnímu ztišení. Pro VMS VISION jsou však právě tyto měsíce, vedle letních prázdnin, jedním z pracovně nejexponovanějších období. I proto je dobré občas vydechnout, zrelaxovat a zařadit jiné, než jen pracovní aktivity. Kolektiv, rozšířený v roce 2018 o nové kolegy a kolegyně, měl možnost se sejít v závěru roku 2x mimopracovně.

První akcí byl zájezd do Brna, do Divadla Bolka Polívky, na světově známé představení CAVEMAN. Zájezd se uskutečnil v prvním listopadovém týdnu. Představení je nekonečným humorem od začátku do konce, zakládajícím si na „pravdivém“ a výstižném pojetí rozdílů mezi Muži a Ženami. Nutno podotknout, že představení mívá pravidelně vyprodáno a každého rozesměje až k slzám. Potěšilo nás, že někomu se představení líbilo natolik, že lístky na toto představení rovnou zakoupil i své rodině jako vánoční dárek.

Druhou akcí byl tradiční Vánoční večírek. Proběhl v prvním prosincovém týdnu, v Boskovicích, v restauraci REPETE. Občerstvení a předvánoční atmosféra, spojená s představením kouzelníka a „veselou“ malou vánoční tombolou, byla úsměvnou tečkou ke konci roku. Po vánočních svátcích jsme se všichni sešli 3.1. 2019, první „pracovní“ den roku pro VMS VISION, který je tradičně věnován školení řidičů, školení BOZP, vnitropodnikovému školení a firemnímu dění. Do Nového roku jsme vykročili s chutí, s novými informacemi a cíli.

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Školství 2020
Školství 2020

V letošním roce jsme opět byli partnerem odborné konference Šk…

Zástupce na cestě k úspěch 2019
Zástupce na cestě k úspěch 2019

Již po páté jsme byli generálním partnerem odborné konference …

EPSON - Business solution day 2019
EPSON - Business solution day 2019

Držíme krok s moderními technologiemi, proto jsme se i letos z…

Všechny články