Vybavení kanceláře, bez kterého se neobejdete

Řešíte-li nákup vybavení do kanceláře, kromě standardního vybavení jako jsou stoly, křesla, kancelářské potřeby apod., nesmíte rozhodně zapomenout na vizualizační a prezentační pomůcky. Flipcharty, magnetické tabule, plánovací tabule nebo třeba interaktivní tabule patří mezi jedinečné prostředky, kterými můžete vizualizovat a především efektivně předat své myšlenky kolegům, zákazníkům nebo nadřízeným. Poradíme vám, jak se v širokém sortimentu zorientovat a co ve vaší kanceláři rozhodně nesmí chybět.

Vybavení kanceláře, bez kterého se neobejdete

Interaktivní tabule

Interaktivní tabule patří k trendům poslední doby. Využívají se nejen jako didaktická pomůcka ve školách, ale také jako efektivní nástroj pro firemní prezentace či porady. Uplatnění tak naleznou jak ve školách, tak i v kancelářích, kde je třeba efektivně předávat informace od přednášejícího k posluchačům. Na trhu jsou interaktivní tabule k dostání v mnoha variantách a provedeních. Rozdíly mezi jednotlivými variantami jsou především v rozměrech, materiálu, ze kterého jsou vyrobeny křídla tabule (materiál pro popis křídou nebo fixem) a také ve způsobu upevnění (tabule se stojanem nebo s upevněním na zeď).

Flipcharty

Dokážete si představit kancelář nebo prezentační místnost bez flipchartu? Správná prezentace, přednáška či porada musím být maximálně interaktivní a efektivní ve vztahu k přenosu informací. Flipcharty umožňují vizualizovat a především uchovávat důležité poznámky a informace. Bloky papíru se na flipcharty jednoduše upevňují i sundávají díky jednoduché liště a lze je tak jednoduše přenášet z místa na místo. Flipcharty je možné využívat také jako magnetické tabule.

Plánovací tabule

Plánovací tabule můžete využít pro plánování a vizualizaci aktivit a sdílet je například s kolegy v kanceláři nebo členy projektového týmu. Jednotlivé typy plánovacích tabulí jsou určené k plánování aktivit v různých časových intervalech – měsíční, týdenní a denní. V případě, že vám intervaly nevyhovují, specializované firmy vám vyrobí plánovací tabule na míru, přesně dle vašich požadavků. Praktické využití plánovacích tabulí umocňuje také jejich magnetický podklad a posuvník označující aktuální den, či hodinu. Po stránce vizuální představují plánovací tabule elegantní doplněk do každé kanceláře.

Kancelářské paravány

Při práci v openspace kancelářích potřebují zaměstnanci určitou míru soukromí a vizuálního klidu na práci. Kancelářské paravány umožňují rozdělit prostor kanceláře na jednotlivá pracovní místa a pro zaměstnance vytvořit v rámci možností rozumný pracovní prostor s určitou mírou soukromí, nezamezí však osobnímu kontaktu mezi pracovníky. Paravány si do kanceláře můžete pořídit v mnoha variantách a díky materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, na nich sdílet důležité informace. Na paravány pomocí špendlíků či magnetů jednoduše připevníte různé podklady, zprávy nebo grafické materiály, které následně sdílíte např. s kolegy v kanceláři.

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Setkání šéfů 2019
Setkání šéfů 2019

Setkání šéfů partnerských firem VMS VISION proběhlo na konci k…

Školení montážních part našich partnerů
Školení montážních part našich partnerů

V květnu 2019 u nás proběhlo další kolo školení montážníků naš…

Konference jaro 2019
Konference jaro 2019

V průběhu jara jsme se jako partneři a vystavovatelé úča…

Všechny články