Vybavení kanceláře, bez kterého se neobejdete

Řešíte-li nákup vybavení do kanceláře, kromě standardního vybavení jako jsou stoly, křesla, kancelářské potřeby apod., nesmíte rozhodně zapomenout na vizualizační a prezentační pomůcky. Flipcharty, magnetické tabule, plánovací tabule nebo třeba interaktivní tabule patří mezi jedinečné prostředky, kterými můžete vizualizovat a především efektivně předat své myšlenky kolegům, zákazníkům nebo nadřízeným. Poradíme vám, jak se v širokém sortimentu zorientovat a co ve vaší kanceláři rozhodně nesmí chybět.

Vybavení kanceláře, bez kterého se neobejdete

Interaktivní tabule

Interaktivní tabule patří k trendům poslední doby. Využívají se nejen jako didaktická pomůcka ve školách, ale také jako efektivní nástroj pro firemní prezentace či porady. Uplatnění tak naleznou jak ve školách, tak i v kancelářích, kde je třeba efektivně předávat informace od přednášejícího k posluchačům. Na trhu jsou interaktivní tabule k dostání v mnoha variantách a provedeních. Rozdíly mezi jednotlivými variantami jsou především v rozměrech, materiálu, ze kterého jsou vyrobeny křídla tabule (materiál pro popis křídou nebo fixem) a také ve způsobu upevnění (tabule se stojanem nebo s upevněním na zeď).

Flipcharty

Dokážete si představit kancelář nebo prezentační místnost bez flipchartu? Správná prezentace, přednáška či porada musím být maximálně interaktivní a efektivní ve vztahu k přenosu informací. Flipcharty umožňují vizualizovat a především uchovávat důležité poznámky a informace. Bloky papíru se na flipcharty jednoduše upevňují i sundávají díky jednoduché liště a lze je tak jednoduše přenášet z místa na místo. Flipcharty je možné využívat také jako magnetické tabule.

Plánovací tabule

Plánovací tabule můžete využít pro plánování a vizualizaci aktivit a sdílet je například s kolegy v kanceláři nebo členy projektového týmu. Jednotlivé typy plánovacích tabulí jsou určené k plánování aktivit v různých časových intervalech – měsíční, týdenní a denní. V případě, že vám intervaly nevyhovují, specializované firmy vám vyrobí plánovací tabule na míru, přesně dle vašich požadavků. Praktické využití plánovacích tabulí umocňuje také jejich magnetický podklad a posuvník označující aktuální den, či hodinu. Po stránce vizuální představují plánovací tabule elegantní doplněk do každé kanceláře.

Kancelářské paravány

Při práci v openspace kancelářích potřebují zaměstnanci určitou míru soukromí a vizuálního klidu na práci. Kancelářské paravány umožňují rozdělit prostor kanceláře na jednotlivá pracovní místa a pro zaměstnance vytvořit v rámci možností rozumný pracovní prostor s určitou mírou soukromí, nezamezí však osobnímu kontaktu mezi pracovníky. Paravány si do kanceláře můžete pořídit v mnoha variantách a díky materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, na nich sdílet důležité informace. Na paravány pomocí špendlíků či magnetů jednoduše připevníte různé podklady, zprávy nebo grafické materiály, které následně sdílíte např. s kolegy v kanceláři.

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Den otevřených dveří a 25. narozeniny
Den otevřených dveří a 25. narozeniny

Letos slavíme narozeniny - čtvrtstoletí! 
A na začátku června j…

Setkání majitelů firem 2018
Setkání majitelů firem 2018

Letos proběhlo malé jubileum - již pátým rokem jsme pozvali ma…

Školení obchodních partnerů 2018
Školení obchodních partnerů 2018

Naše stálice – školení obchodních partnerů B2B 2018 letos prob…

Všechny články