ekoTAB na Školství 2018

Propagovali jsme ekoTAB na konferenci Školství 2018. Zúčastnilo se 550 ředitelů škol.  Kdy? - 21. 9. 2017 v TOP Hotelu Praha.

ekoTAB na Školství 2018

Letos jsme se již třetím rokem zúčastnili této konference . Tématem bylo aktuálně financování školství, k němuž se postupně vyjádřili  přítomný ministr školství, prof. PhDr. Stanislav Štěch, Csc., a řada dalších řečníků. Největší ohlas z programu měl proslov a reakce Mgr. Václava Klause ml.  Dotazy z publika šly rovnou z praxe – inkluze, ideologie ve školách, platy učitelů….

Za značku ekoTAB a společnost VMS VISION s.r.o. měl v závěru svůj vstup i náš ředitel, Ing. Libor Kožoušek – odprezentoval stručně „PRODUKT  EKOTAB aneb NA CO MÁ ŠKOLA NÁROK.“

Nás osobně, jako jednoho ze dvou komerčních zástupců na konferenci, zaměstnávali především účastníci z publika. S těmi jsme byli po celou dobu konference  v živém kontaktu na svém stánku, kde jsme předváděli interaktivní sestavu KOSTKY.

Velký ohlas vzbuzovala u ředitelů naše „eko“ novinka, nástěnka z plně recyklovaných materiálů, kterou ráda uvidí každá škola ve svém ekokoutku, zaměřeném na třídění odpadů. Jejich velký zájem nás potěšil.

Co také zaujalo a vyvolalo na konferenci velký aplaus?  Výrok učitele, který dlouhou řadu let působil na stejné škole. Prohlásil:  Za celou dobu svého učitelování,  jsem zažil  jednu změnu režimu, 3 ředitele, 2 školníky a 20 ministrů !

Jsme rádi, že naše firma má již téměř 25 let jednoho člověka, který firmu buduje a vede pod svou taktovkou. Přece jen se tak lépe drží jedna strategie vývoje…

Naši strategii znáte: Pomáhat a usnadňovat lidem sdělování myšlenek. 

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Konference Asociace ředitelů Gymnázií 2019
Konference Asociace ředitelů Gymnázií 2019

Prestižní konference Asociace Gymnázií se vletošním roce odehr…

Školení obchodníků našich partnerů 2019
Školení obchodníků našich partnerů 2019

Jako již tradičně i letos proběhlo školení obchodníků našich p…

Závěr roku 2018
Závěr roku 2018

Kulturní aktivity v závěru roku: Návštěva divadelního předst…

Všechny články