ekoTAB na Školství 2018

Propagovali jsme ekoTAB na konferenci Školství 2018. Zúčastnilo se 550 ředitelů škol.  Kdy? - 21. 9. 2017 v TOP Hotelu Praha.

ekoTAB na Školství 2018

Letos jsme se již třetím rokem zúčastnili této konference . Tématem bylo aktuálně financování školství, k němuž se postupně vyjádřili  přítomný ministr školství, prof. PhDr. Stanislav Štěch, Csc., a řada dalších řečníků. Největší ohlas z programu měl proslov a reakce Mgr. Václava Klause ml.  Dotazy z publika šly rovnou z praxe – inkluze, ideologie ve školách, platy učitelů….

Za značku ekoTAB a společnost VMS VISION s.r.o. měl v závěru svůj vstup i náš ředitel, Ing. Libor Kožoušek – odprezentoval stručně „PRODUKT  EKOTAB aneb NA CO MÁ ŠKOLA NÁROK.“

Nás osobně, jako jednoho ze dvou komerčních zástupců na konferenci, zaměstnávali především účastníci z publika. S těmi jsme byli po celou dobu konference  v živém kontaktu na svém stánku, kde jsme předváděli interaktivní sestavu KOSTKY.

Velký ohlas vzbuzovala u ředitelů naše „eko“ novinka, nástěnka z plně recyklovaných materiálů, kterou ráda uvidí každá škola ve svém ekokoutku, zaměřeném na třídění odpadů. Jejich velký zájem nás potěšil.

Co také zaujalo a vyvolalo na konferenci velký aplaus?  Výrok učitele, který dlouhou řadu let působil na stejné škole. Prohlásil:  Za celou dobu svého učitelování,  jsem zažil  jednu změnu režimu, 3 ředitele, 2 školníky a 20 ministrů !

Jsme rádi, že naše firma má již téměř 25 let jednoho člověka, který firmu buduje a vede pod svou taktovkou. Přece jen se tak lépe drží jedna strategie vývoje…

Naši strategii znáte: Pomáhat a usnadňovat lidem sdělování myšlenek. 

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

VMS VISION – značka EKOTAB: vyhráli jsme 1. místo v celostátní soutěži Rodinná firma roku
VMS VISION – značka EKOTAB: vyhráli jsme 1. místo v celostátní soutěži Rodinná firma roku

Slavíme úspěch: v 7. ročníku soutěže Equa Bank Rodinná firma r…

Nový platný certifikát ISO pro VMS VISION s.r.o.
Nový platný certifikát ISO pro VMS VISION s.r.o.

Audit normy ISO 9001, je jako maturita s mezinárodní p…

Všechny články