Školení obchodních partnerů 2018

Naše stálice – školení obchodních partnerů B2B 2018 letos proběhlo již třikrát, v termínech: 15. března, 22. března a 12. dubna 2018. Další termín plánujeme, protože zájem obchodních partnerů o školení na znalost produktů ekoTAB je trvalý.

Školení obchodních partnerů 2018

Akce probíhají jako vždy ve čtvrtky. Oproti loňsku jsme mezi jednotlivými termíny měli odstup, což je pro nás i pro hosty příjemnější varianta a také jsme omezili kapacitu. Pořádáme školení pro skupiny maximálně do 15 lidí. Je tak větší prostor pro zodpovězení dotazů, na které často nebylo mnoho času, protože program přednášejících je nabitý.

Opět jsme prezentovali zkušenosti z praxe, námi i našimi obchodními partnery ověřená řešení a obchodní postupy, s přihlédnutím k aktuálnímu stavu na trhu pro školství. VMS VISION představilo svůj obchodní tým, který čítá 8 lidí a v němž jsou i nové tváře. Prezentovali jsme nejen řadu ekoTAB, ale i další produktovou řadu a nový, funkčně vylepšený ceník produktů od VMS VISION. Každé školení oběma stranám přináší nové marketingové vědomosti a praktické informace z trhu.

Těšíme se na další spolupráci, která konečným uživatelům našich produktů – školám, dodává kvalitní výrobky a servis a nám všem pak úspěch a prosperitu. A také radost, že ryze české výrobky, skutečně vyrobené rukama českých lidí, mají u zákazníků úspěch. O tom, že jde skutečně o českou výrobu, se naši hosté sami, jako každý rok, přesvědčili přímo v naší výrobní hale. Na vlastní oči viděli, že název naší firmy VMS skutečně znamená Výrobu, Montáž, Servis. A že své tabule, nástěnky, vitríny a další sortiment skutečně na místě v Boskovicích vyrábíme od plechů a šroubků až po sofistikované interaktivní sestavy.

Všem zúčastněným děkujeme za účast, za nové názory a zkušenosti, které jste s námi sdíleli.

Fotografie ze všech tří dnů 15.3, 22.3. a 12.4. 2018 naleznete ve fotogalerii níže.

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Konference Asociace ředitelů Gymnázií 2019
Konference Asociace ředitelů Gymnázií 2019

Prestižní konference Asociace Gymnázií se vletošním roce odehr…

Školení obchodníků našich partnerů 2019
Školení obchodníků našich partnerů 2019

Jako již tradičně i letos proběhlo školení obchodníků našich p…

Závěr roku 2018
Závěr roku 2018

Kulturní aktivity v závěru roku: Návštěva divadelního předst…

Všechny články