Školení obchodníků našich partnerů 2019

Jako již tradičně i letos proběhlo školení obchodníků našich partnerů. Školení proběhlo ve třech březnových termínech 14., 21. a 28. a bylo proškoleno 45 obchodníků, kteří získali certifikát dodavatele našich produktů.

 

 

Školení obchodníků našich partnerů 2019

Programem školení obchodníků bylo:

    • Vize a směr VMS VISION
    • Seznámení s produkty řad ekoTAB, boardOK a Fine
    • Prezentace novinek pro rok 2019
    • Seznámení s možnostmi marketingové podpory 
    • Jak efektivně prodávat

Přednášející kolegové představili stávající výrobky jednotlivých produktových řad, způsoby, jakými lze zákazníkům produkty nejlépe nabízet a jakým směrem chce VMS VISION cílit v následujících letech. Obchodním zástupcům představila představena služba Rozšířený produkt ekoTAB - ucelená služba, která zahrnuje veškeré kroky od návrhu řešení, přes výrobu a certifikovanou montáž až po registraci produktu a s ní spojenou garanci prodloužené záruky, servisu a popřípadě i zapůjčení náhradu modulu po dobu jeho opravy. Tato služba je ve školách využívána zejména při pořízení Modulární sestavy (tabule, univerzální rameno, dataprojektor), kdy se škola může plně spolehnout na ucelené řešení od našeho dodavatele.

Součástí školení byla také exkurze ve výrobě, kde byli obchodníkům prezentovány výrobní postupy a srovní materiálové kvality s konkurenčními výrobky. Samozřejmě nechyběl ani čas na společné jídlo a výměnu pro nás velice přínosných zkušeností obchodních zástupců z běžné praxe. Děkujeme všem obchodním zástupcům za účast, zájem o naše produkty a dění ve VMS VISION a velice příjemnou atmosféru při školení.

Školení obchodníku ve VMS VISION

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Setkání šéfů 2019
Setkání šéfů 2019

Setkání šéfů partnerských firem VMS VISION proběhlo na konci k…

Školení montážních part našich partnerů
Školení montážních part našich partnerů

V květnu 2019 u nás proběhlo další kolo školení montážníků naš…

Konference jaro 2019
Konference jaro 2019

V průběhu jara jsme se jako partneři a vystavovatelé úča…

Všechny články