Školení montážních part našich partnerů

V květnu 2019 u nás proběhlo další kolo školení montážníků našich obchodních partnerů, kterého se zúčastnilo 12 montážníků.

Školení montážních part našich partnerů

Správně provedená montáž produktů VMS VISION je pro nás nezbytnou součástí dodávky.  O to, aby montáž proběhla kvalifikovaně, rychle a se zaručeně kvalitním výsledkem, se u nás starají čtyři montážní party. Stejnou kvalitu provedených prací čekáme i od montážních part našich partnerů, které každoročně školíme a seznamujeme se správnými postupy a technologiemi.

Všechny informace jim každoročně předávají naši pracovníci s mnohaletou praxí z technického oddělení. Velmi přínosná je pro montážníky praktická část. Letos byli montážníci seznámeni s nejčastějšími problémy, se kterými se v praxi setkáváme, poradili jsme jim triky pro urychlení práce a odpověděli na jejich otázky. Věříme, že i letos bylo školení pro všechny přínosem a budeme se na školách setkávat pouze s kvalitně a profesionálně namontovanými výrobky ekoTAB, boardOK a FiNE k největší spokojenosti našich zákazníků.

VMS VISION školení montážních part partnerů

 

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

EPSON - Business solution day 2019
EPSON - Business solution day 2019

Držíme krok s moderními technologiemi, proto jsme se i letos z…

Český Goodwill 2019
Český Goodwill 2019

Byli jsme nominováni do 7. ročníku soutěže o firmové Oscary Če…

Podporujeme zájmy kolegů
Podporujeme zájmy kolegů

Víme, že je důležité se po práci odreagovat, a proto podpo…

Všechny články