Školení montážních part našich partnerů

V květnu 2019 u nás proběhlo další kolo školení montážníků našich obchodních partnerů, kterého se zúčastnilo 12 montážníků.

Školení montážních part našich partnerů

Správně provedená montáž produktů VMS VISION je pro nás nezbytnou součástí dodávky.  O to, aby montáž proběhla kvalifikovaně, rychle a se zaručeně kvalitním výsledkem, se u nás starají čtyři montážní party. Stejnou kvalitu provedených prací čekáme i od montážních part našich partnerů, které každoročně školíme a seznamujeme se správnými postupy a technologiemi.

Všechny informace jim každoročně předávají naši pracovníci s mnohaletou praxí z technického oddělení. Velmi přínosná je pro montážníky praktická část. Letos byli montážníci seznámeni s nejčastějšími problémy, se kterými se v praxi setkáváme, poradili jsme jim triky pro urychlení práce a odpověděli na jejich otázky. Věříme, že i letos bylo školení pro všechny přínosem a budeme se na školách setkávat pouze s kvalitně a profesionálně namontovanými výrobky ekoTAB, boardOK a FiNE k největší spokojenosti našich zákazníků.

VMS VISION školení montážních part partnerů

 

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Setkání šéfů 2019
Setkání šéfů 2019

Setkání šéfů partnerských firem VMS VISION proběhlo na konci k…

Školení montážních part našich partnerů
Školení montážních part našich partnerů

V květnu 2019 u nás proběhlo další kolo školení montážníků naš…

Konference jaro 2019
Konference jaro 2019

V průběhu jara jsme se jako partneři a vystavovatelé úča…

Všechny články