Setkání šéfů ve VMS 2017

Setkání majitelů spolupracujících firem 20. 4. 2017 ve VMS v Boskovicích

Setkání šéfů ve VMS 2017

Již čtvrtým rokem jsme pozvali majitele firem, které školám prodávají naše produkty řady ekoTAB. Cílem setkání bylo upevnění vztahů a vzájemné navázání kontaktů, kdy se ze studených položek  Jméno + Firma stane člověk s konkrétní tváří, hlasem, jedinečným názorem a zkušeností. Podání ruky vždy bylo a bude více, než výměna mailu.

Vnímáme, že se svět rychle mění. Učitel vedení lidí Jim Collins před časem řekl: „Nový svět podnikání lze označit i slovy permanentní nestabilita. Firma potřebuje svůj smysl, a tak pouhé vydělávání peněz je málo. Neplýtvejte časem na to, jak být úspěšný. Věnujte více času hledání toho, jak být užitečný, ….“  

Úvodní slovo jednatele společnosti ing. KožouškaÚčastníci setkání   

Na setkání jsme v odpoledním programu absolvovali  exkurzi do lokálního pivovaru v Černé Hoře:

  Exkurze v pivovaru Exkurze v pivovaru Exkurze v pivovaru

Smyslem vedení lidí byl včera obchodní úspěch, nově (již po několik let) je to hledání  vyššího smyslu, užitku pro lidi. Stejně tak se konkurence a boj mění na spolupráci a synergii. Lepší je co nejlépe poznat svého zákazníka, jeho potřeby a také propojovat. Výrobci se stále těsněji propojují s dodavateli a partnery ve výrobě, vývoji a obchodě.

A o to nám ve čtvrtek 20. 4. 2017 ve VMS šlo. Sdělit tyto myšlenky naším způsobem, dát našim hostům prostor k seznámení se s lidmi, jejichž výrobky na školách potkávají. Snad se nám to podařilo. Vaše odezvy na tento společný den jsou příjemné a velmi nás těší.

Po exkurzi proběhla řízená degustace piva s přednáškou v Hotelu Sladovna v Černé Hoře, i zde byl čas na výměny názorů:

;Ochutnávka piva v pivovaře Ochutnávka piva v pivovaru Ochutnávka piva v pivovaru

Večer na hotelu Moravia  vystoupil kouzelník s interaktivní mikromagií. Jeho představení se někteří naši hosté inter-aktivně zúčastnili. Za což jim děkujeme.

;Kouzelnická show  Kouzelnická show Kouzelnická show

Téměř polovina  hostů nás ve firmě navštívila i na druhý den v pátek dopoledne. Což také zvětšilo prostor pro diskuse a výměnu informací od rána až do 12.00 hod. Všem zúčastněným děkujeme a těšíme se na další plánovaná setkání. Vždy je co vylepšovat.

V článku byly použity citace a myšlenky z knihy  Jána Košturiaka Vlastní cestou - Jak v podnikání rozvíjet výkonnost, výjimečnost a vášeň.

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Setkání šéfů 2019
Setkání šéfů 2019

Setkání šéfů partnerských firem VMS VISION proběhlo na konci k…

Školení montážních part našich partnerů
Školení montážních part našich partnerů

V květnu 2019 u nás proběhlo další kolo školení montážníků naš…

Konference jaro 2019
Konference jaro 2019

V průběhu jara jsme se jako partneři a vystavovatelé úča…

Všechny články