Setkání šéfů 2019

Setkání šéfů partnerských firem VMS VISION proběhlo na konci května v příjemném prostředí hradu Boskovice.

Setkání šéfů 2019

Setkání, které každoročně pořádáme pro jednatele a jejich zástupce našich partnerských firem, probíhalo od ranních hodin v sídle VMS. Dopolední program začal přivítáním jednatele VMS VISION pana Libora Kožouška, který partnerům nastínil změny a směr, kterým se chceme jako firma posouvat. Diskutovalo se o tématech vzájemné spolupráce, jak řešit problémové situace, kde vznikají časté problémy a co se dá pro usnadnění vzájemné komunikace a spolupráce dělat.

Po obědě dorazil JUDr. Radim Koseček, který si připravil seminář na téma Zákon o zadávání veřejných zakázek. Vzhledem k tomu, že pro získávání zakázek na školách se naši partneři často těchto soutěží účastní, byl seminář velice kladně hodnocen. 

Odpolední program byl naplánován na hradě Boskovice, kde nás čekal kastelán s komentovanou prohlídkou. Společně s "šéfy" a našimi zaměstnanci jsme si vychutnali degustaci vín, poslechli vystoupení cimbálové muziky a povečeřeli v příjemném prostředí společenského zázemí hradu.

Celé setkání se neslo v příjemném duchu dobré nálady a přátelského posezení. Všem "šéfům" i zaměstnancům děkujeme za příjemně strávené chvíle a těšíme se na příští rok.

 Setkání šéfů VMS VISION

 

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Setkání šéfů 2019
Setkání šéfů 2019

Setkání šéfů partnerských firem VMS VISION proběhlo na konci k…

Školení montážních part našich partnerů
Školení montážních part našich partnerů

V květnu 2019 u nás proběhlo další kolo školení montážníků naš…

Konference jaro 2019
Konference jaro 2019

V průběhu jara jsme se jako partneři a vystavovatelé úča…

Všechny články