Setkání šéfů 2019

Setkání šéfů partnerských firem VMS VISION proběhlo na konci května v příjemném prostředí hradu Boskovice.

Setkání šéfů 2019

Setkání, které každoročně pořádáme pro jednatele a jejich zástupce našich partnerských firem, probíhalo od ranních hodin v sídle VMS. Dopolední program začal přivítáním jednatele VMS VISION pana Libora Kožouška, který partnerům nastínil změny a směr, kterým se chceme jako firma posouvat. Diskutovalo se o tématech vzájemné spolupráce, jak řešit problémové situace, kde vznikají časté problémy a co se dá pro usnadnění vzájemné komunikace a spolupráce dělat.

Po obědě dorazil JUDr. Radim Koseček, který si připravil seminář na téma Zákon o zadávání veřejných zakázek. Vzhledem k tomu, že pro získávání zakázek na školách se naši partneři často těchto soutěží účastní, byl seminář velice kladně hodnocen. 

Odpolední program byl naplánován na hradě Boskovice, kde nás čekal kastelán s komentovanou prohlídkou. Společně s "šéfy" a našimi zaměstnanci jsme si vychutnali degustaci vín, poslechli vystoupení cimbálové muziky a povečeřeli v příjemném prostředí společenského zázemí hradu.

Celé setkání se neslo v příjemném duchu dobré nálady a přátelského posezení. Všem "šéfům" i zaměstnancům děkujeme za příjemně strávené chvíle a těšíme se na příští rok.

 Setkání šéfů VMS VISION

 

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Školství 2020
Školství 2020

V letošním roce jsme opět byli partnerem odborné konference Šk…

Zástupce na cestě k úspěch 2019
Zástupce na cestě k úspěch 2019

Již po páté jsme byli generálním partnerem odborné konference …

EPSON - Business solution day 2019
EPSON - Business solution day 2019

Držíme krok s moderními technologiemi, proto jsme se i letos z…

Všechny články