Setkání majitelů firem 2018

Letos proběhlo malé jubileum - již pátým rokem jsme pozvali majitele firem, kteří dodávají naše produkty řady ekoTAB. 

Setkání majitelů firem 2018

Navíc naše firma letos slaví i své vlastní jubileum, 25. výročí od založení společnosti v roce 1993. Pojali jsme tedy setkání výlučně aktivitami z Boskovicka a nejbližšího okolí. Všichni pozvaní podnikají v různých oblastech. A jedna z nich nás všechny spojuje  - dodáváme do škol. Tabule a interaktivní sestavy, naši partneři také nábytek, software, učebnice a jiný sortiment. Všichni sledujeme vývoj ve školství, jeho financování a jsme rádi, když školy obdrží kvalitní, užitečné produkty a servis. Školství není jediné partnerské pojítko. Pojí nás už samo „podnikání“ a jeho aspekty v ČR a SR. Žádná škola ani seminář totiž nikoho nepřipraví na to, co obnáší podnikání samo o sobě. Společných témat k diskusi je proto vždy celá řada.

Letošní rok vyhlásila Asociace malých a středních podniků a živnostníků  jako Rok rodinného podnikání 2018, kterého se naše firma účastní a zapojujeme se i do soutěže Rodinná firma roku a do dalších, asociací pořádaných aktivit. Jsme rádi, že letos někteří z našich partnerů s sebou vzali i své manželky, či jiného člena rodiny, zapojeného do jejich podnikání. Den, strávený v Boskovicích, opět nebyl jen o diskusích a business tématech, ale také o odpočinku a relaxu – tentokrát co nejvíce v přírodě.

Počasí vyšlo nádherně slunečné, takže po dopoledni, stráveném ve VMS VISION se všichni rádi věnovali dalším aktivitám. Navštívili jsme Punkevní jeskyně v Moravském krasu – dominantu zdejšího kraje.

Jízda vláčkem ze Skalního mlýna,  koncert mladých hudebníků z Boskovického  symfonického orchestru – JAZZ  kvartetu v jeskyni u Zrcadlového jezírka, 

dále jarní plavba po podzemní Punkvě, monumentální pocit na dně propasti Macocha, to vše byly hezké zážitky pro nás i naše hosty.

Večerní program na hotelu Moravia – Lasákův mlýn nám zpestřila mladá tanečnice stylu Belly Dance – břišního  tance, také rodačka z okolí Boskovic, mistryně ČR junior. Svým žensky nádherným a profesionálním vystoupením zaujala nás, hosty i personál hotelu.

Setkání mělo u všech zúčastněných milou odezvu. Všem zúčastněným děkujeme a srdečně zveme na setkání v příštích letech.

Starali se o nás: catering z blízkých Knínic, pekařství WILK z Boskovic, Jazz Kvartet ze SPgŠ Boskovice, personál z Moravského krasu, tanečnice ze Svitav, hotel Moravia Boskovice, domácí moravská meruňkovice, i podávaný jablečný mošt byl pravý boskovický z Boskovické palírny.

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Školství 2020
Školství 2020

V letošním roce jsme opět byli partnerem odborné konference Šk…

Zástupce na cestě k úspěch 2019
Zástupce na cestě k úspěch 2019

Již po páté jsme byli generálním partnerem odborné konference …

EPSON - Business solution day 2019
EPSON - Business solution day 2019

Držíme krok s moderními technologiemi, proto jsme se i letos z…

Všechny články