Roadshow 2018

Značka ekoTAB se opět prezentovala na Roadshow pro školy s Microsoftem. Akce proběhla postupně ve třinácti městech, tradičně na podzim 2018. 

 

Roadshow 2018

Firma VMS VISION se roadshow zúčastnila ve všech 13 městech, kde na našich interaktivních sestavách a tabulích ekoTAB probíhaly workshopy pro návštěvníky konference. Prezentovali jsme se jako tradiční český výrobce, na jehož produkty si lze reálně sáhnout a vyzkoušet si přímo na místě prakticky, jak novinky v technologiích fungují v propojení s našimi produkty.

Účastníci se osobně setkali s partnery, kteří poskytují řešení a dodávky systémů pro školní prostředí. Setkání všem umožnilo výměnu informací, zkušeností a sdílení.

Pořadatel akce, agentura Royal Emmy, vytvořil inspirující prostředí pro všechny hosty i partnery, aby vzájemně získali nejčerstvější informace o využívání technologií pro podporu a zkvalitnění výuky ve školách.

Co nejvíce zaujalo nás? Prezentace od Microsoftu, přednáška Office 365 – jednou a navždy – což je zrovna aktuální téma pro naši firmu, Office 365 nasazujeme a začínáme aktivně využívat.

Děkujeme všem našim zaměstnancům, kteří se přímo i nepřímo na zabezpečení Roadshow podíleli a umožnili tak prezentaci značky ekoTAB ve všech navštívených třinácti městech.

VMS na Roadshow

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Setkání šéfů 2019
Setkání šéfů 2019

Setkání šéfů partnerských firem VMS VISION proběhlo na konci k…

Školení montážních part našich partnerů
Školení montážních part našich partnerů

V květnu 2019 u nás proběhlo další kolo školení montážníků naš…

Konference jaro 2019
Konference jaro 2019

V průběhu jara jsme se jako partneři a vystavovatelé úča…

Všechny články