Roadshow 2018

Značka ekoTAB se opět prezentovala na Roadshow pro školy s Microsoftem. Akce proběhla postupně ve třinácti městech, tradičně na podzim 2018. 

 

Roadshow 2018

Firma VMS VISION se roadshow zúčastnila ve všech 13 městech, kde na našich interaktivních sestavách a tabulích ekoTAB probíhaly workshopy pro návštěvníky konference. Prezentovali jsme se jako tradiční český výrobce, na jehož produkty si lze reálně sáhnout a vyzkoušet si přímo na místě prakticky, jak novinky v technologiích fungují v propojení s našimi produkty.

Účastníci se osobně setkali s partnery, kteří poskytují řešení a dodávky systémů pro školní prostředí. Setkání všem umožnilo výměnu informací, zkušeností a sdílení.

Pořadatel akce, agentura Royal Emmy, vytvořil inspirující prostředí pro všechny hosty i partnery, aby vzájemně získali nejčerstvější informace o využívání technologií pro podporu a zkvalitnění výuky ve školách.

Co nejvíce zaujalo nás? Prezentace od Microsoftu, přednáška Office 365 – jednou a navždy – což je zrovna aktuální téma pro naši firmu, Office 365 nasazujeme a začínáme aktivně využívat.

Děkujeme všem našim zaměstnancům, kteří se přímo i nepřímo na zabezpečení Roadshow podíleli a umožnili tak prezentaci značky ekoTAB ve všech navštívených třinácti městech.

VMS na Roadshow

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Školství 2020
Školství 2020

V letošním roce jsme opět byli partnerem odborné konference Šk…

Zástupce na cestě k úspěch 2019
Zástupce na cestě k úspěch 2019

Již po páté jsme byli generálním partnerem odborné konference …

EPSON - Business solution day 2019
EPSON - Business solution day 2019

Držíme krok s moderními technologiemi, proto jsme se i letos z…

Všechny články