Roadshow 2018

Značka ekoTAB se opět prezentovala na Roadshow pro školy s Microsoftem. Akce proběhla postupně ve třinácti městech, tradičně na podzim 2018. 

 

Roadshow 2018

Firma VMS VISION se roadshow zúčastnila ve všech 13 městech, kde na našich interaktivních sestavách a tabulích ekoTAB probíhaly workshopy pro návštěvníky konference. Prezentovali jsme se jako tradiční český výrobce, na jehož produkty si lze reálně sáhnout a vyzkoušet si přímo na místě prakticky, jak novinky v technologiích fungují v propojení s našimi produkty.

Účastníci se osobně setkali s partnery, kteří poskytují řešení a dodávky systémů pro školní prostředí. Setkání všem umožnilo výměnu informací, zkušeností a sdílení.

Pořadatel akce, agentura Royal Emmy, vytvořil inspirující prostředí pro všechny hosty i partnery, aby vzájemně získali nejčerstvější informace o využívání technologií pro podporu a zkvalitnění výuky ve školách.

Co nejvíce zaujalo nás? Prezentace od Microsoftu, přednáška Office 365 – jednou a navždy – což je zrovna aktuální téma pro naši firmu, Office 365 nasazujeme a začínáme aktivně využívat.

Děkujeme všem našim zaměstnancům, kteří se přímo i nepřímo na zabezpečení Roadshow podíleli a umožnili tak prezentaci značky ekoTAB ve všech navštívených třinácti městech.

VMS na Roadshow

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Celoslovenské zasedání pléna Sdružení základních škol Slovenska
Celoslovenské zasedání pléna Sdružení základních škol Slovenska

Již tradičně jsme se účastnili zasedání ZZŠS - Združenia zákla…

Konference EPSON Technologické dny 2018
Konference  EPSON Technologické dny 2018

Největší konference společnosti EPSON roku 2018 proběhla v&nb…

Konference Zástupce včera, dnes a zítra 2018
Konference Zástupce včera, dnes a zítra 2018

VMS VISION a naše značka ekoTAB byla letos již potřetí

Všechny články