Plánovací tabule ekoTAB: plánování pod kontrolou, kancelář bez starostí

Správné plánování a organizace práce je základním předpokladem k dosažení vyšší efektivity práce a plnění stanovených cílů. A to jak v osobním plánování, tak i v plánování v rámci širšího pracovního týmu. Rozhodnete-li se v kanceláři začít zodpovědně plánovat, neobejdete se bez spolehlivých nástrojů. Plánovací tabule patří mezi ty základní, vhodné právě pro kolektivní plánování.

Plánovací tabule ekoTAB: plánování pod kontrolou, kancelář bez starostí

Plánovací tabule: jednoduchý, ale efektivní nástroj

Zkušenosti z praxe ukazují, že v rámci širšího projektového týmu je kolektivní plánování nepostradatelné. Zodpovědné plánování sice zabere sice 10 – 20 % pracovního času, ale ve vztahu k efektivnímu plnění dílčích úkolů v termínech, je to opravdu zanedbatelná daň, kterou je třeba zaplatit. Neplnění úkolů v řádných termínech je totiž všeobecně známým nešvarem, se kterým si řada projektových týmů nedokáže adekvátně poradit. Výsledky řady projektů jsou toho příkladem. Jestliže tedy potřebujete rozplánovat pracovní aktivity a úkoly pro dlouhodobější projekty, bez efektivních plánovacích nástrojů to nepůjde.

První pomoc nabízejí plánovací tabule, které jsou dostupným a zároveň efektivním nástrojem pro plánování v malých i větších pracovních týmech.

Plánovací tabule umožňují jednoduchým způsobem zachytit a vizualizovat krátkodobé i dlouhodobé plány, dle potřeby rychle a přehledně jednotlivé dílčí úkoly přesouvat nebo k nim připisovat důležité poznámky. Zároveň jsou plánovací tabule dobře dostupné pro všechny členy projektového týmu a zaznamenané plány má každý člen týmu neustále „na očích“. Vezmeme-li v potaz také to, že plánovací tabule představuje nekonečný cyklický kalendář, jde o efektivní nástroj, který výrazně zjednodušuje plánování.

Plánovací tabule ekoTAB

Plánovací tabule ekoTAB představují ideální řešení do každé kanceláře. Vynikají nejen kvalitou zpracování a moderním designem, ale také inovativními prvky, která rozšiřují jejich funkčnost. Nabízené tabule jsou popisovatelné, jak mazatelnými fixy na tabule, tak i permanentními popisovači, které nelze smazat standardní stěrkou a také magnetické. Pro zajištění maximální variability je lze umístit na zeď, posuvné lišty nebo stabilní trojnožku či stojan.

Plánovací tabule ekoTAB jsou dostupné ve třech variantách – měsíční, týdenní a denní (v podobě rozvrhu hodin). Měsíční plánovací tabule jsou opatřeny posuvnou značkou pro označení aktuálního dne. Rozměry tabulí jsou relativně kompaktní (70 x 100 mm), ale zajišťují dostatečné množství prostoru pro vizualizaci nejbližších plánovaných aktivit a úkolů. V případě, že rozměry nebo časový interval plánovací tabule nevyhovuje potřebám plánování, tabuli ekoTAB lze bez problémů vyrobit na míru.

Plánovací tabule ekoTAB mají emailový nebo keramický povrch, rám z eloxovaného hliníku, plastové rohy a odkládací líštu na popisovače a fixy.

Rozhodli jste se efektivně plánovat? Začněte s plánovacími tabulemi ekoTAB. Více informací naleznete na webu Ekotab.cz

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Školství 2020
Školství 2020

V letošním roce jsme opět byli partnerem odborné konference Šk…

Zástupce na cestě k úspěch 2019
Zástupce na cestě k úspěch 2019

Již po páté jsme byli generálním partnerem odborné konference …

EPSON - Business solution day 2019
EPSON - Business solution day 2019

Držíme krok s moderními technologiemi, proto jsme se i letos z…

Všechny články