Plánovací tabule ekoTAB: plánování pod kontrolou, kancelář bez starostí

Správné plánování a organizace práce je základním předpokladem k dosažení vyšší efektivity práce a plnění stanovených cílů. A to jak v osobním plánování, tak i v plánování v rámci širšího pracovního týmu. Rozhodnete-li se v kanceláři začít zodpovědně plánovat, neobejdete se bez spolehlivých nástrojů. Plánovací tabule patří mezi ty základní, vhodné právě pro kolektivní plánování.

Plánovací tabule ekoTAB: plánování pod kontrolou, kancelář bez starostí

Plánovací tabule: jednoduchý, ale efektivní nástroj

Zkušenosti z praxe ukazují, že v rámci širšího projektového týmu je kolektivní plánování nepostradatelné. Zodpovědné plánování sice zabere sice 10 – 20 % pracovního času, ale ve vztahu k efektivnímu plnění dílčích úkolů v termínech, je to opravdu zanedbatelná daň, kterou je třeba zaplatit. Neplnění úkolů v řádných termínech je totiž všeobecně známým nešvarem, se kterým si řada projektových týmů nedokáže adekvátně poradit. Výsledky řady projektů jsou toho příkladem. Jestliže tedy potřebujete rozplánovat pracovní aktivity a úkoly pro dlouhodobější projekty, bez efektivních plánovacích nástrojů to nepůjde.

První pomoc nabízejí plánovací tabule, které jsou dostupným a zároveň efektivním nástrojem pro plánování v malých i větších pracovních týmech.

Plánovací tabule umožňují jednoduchým způsobem zachytit a vizualizovat krátkodobé i dlouhodobé plány, dle potřeby rychle a přehledně jednotlivé dílčí úkoly přesouvat nebo k nim připisovat důležité poznámky. Zároveň jsou plánovací tabule dobře dostupné pro všechny členy projektového týmu a zaznamenané plány má každý člen týmu neustále „na očích“. Vezmeme-li v potaz také to, že plánovací tabule představuje nekonečný cyklický kalendář, jde o efektivní nástroj, který výrazně zjednodušuje plánování.

Plánovací tabule ekoTAB

Plánovací tabule ekoTAB představují ideální řešení do každé kanceláře. Vynikají nejen kvalitou zpracování a moderním designem, ale také inovativními prvky, která rozšiřují jejich funkčnost. Nabízené tabule jsou popisovatelné, jak mazatelnými fixy na tabule, tak i permanentními popisovači, které nelze smazat standardní stěrkou a také magnetické. Pro zajištění maximální variability je lze umístit na zeď, posuvné lišty nebo stabilní trojnožku či stojan.

Plánovací tabule ekoTAB jsou dostupné ve třech variantách – měsíční, týdenní a denní (v podobě rozvrhu hodin). Měsíční plánovací tabule jsou opatřeny posuvnou značkou pro označení aktuálního dne. Rozměry tabulí jsou relativně kompaktní (70 x 100 mm), ale zajišťují dostatečné množství prostoru pro vizualizaci nejbližších plánovaných aktivit a úkolů. V případě, že rozměry nebo časový interval plánovací tabule nevyhovuje potřebám plánování, tabuli ekoTAB lze bez problémů vyrobit na míru.

Plánovací tabule ekoTAB mají emailový nebo keramický povrch, rám z eloxovaného hliníku, plastové rohy a odkládací líštu na popisovače a fixy.

Rozhodli jste se efektivně plánovat? Začněte s plánovacími tabulemi ekoTAB. Více informací naleznete na webu Ekotab.cz

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Konference Asociace ředitelů Gymnázií 2019
Konference Asociace ředitelů Gymnázií 2019

Prestižní konference Asociace Gymnázií se vletošním roce odehr…

Školení obchodníků našich partnerů 2019
Školení obchodníků našich partnerů 2019

Jako již tradičně i letos proběhlo školení obchodníků našich p…

Závěr roku 2018
Závěr roku 2018

Kulturní aktivity v závěru roku: Návštěva divadelního předst…

Všechny články