Nové portfolio interaktivních sestav

Vzhledem k neustálému rozvoji interaktivní výuky a rozšiřování interaktivních technologií jsme se rozhodli posílit portfolio našich interaktivních produktů.

Nové portfolio interaktivních sestav

Na základě vašich zkušeností, doporučení a potřeb jsme do našeho portfolia přidali více než 20 interaktivních sestav skládajících se z nejmodernějších typů projektorů, kvalitních tabulí a praktických zvedacích systémů. Nyní máte k dispozici interaktivní tabule ovládané dotykem, elektronickým perem popř. elektronickým ukazovátkem, klasické i interaktivní projektory s bezkonkurenční zárukou, různé druhy moderních software,….

Víme, že není jednoduché vybrat správné interaktivní řešení. V době, kdy jste pod tlakem nabídek plných superlativ a k tomu dostáváte „zaručeně ověřené“ informace o nevhodnosti nebo špatné kvalitě jiných řešení, je těžké se dobře rozhodnout. Právě proto jsme pro vás sestavili „Katalog interaktivních sestav 2012“. Věříme, že v našem katalogu najde každý tu správnou interaktivní sestavu pro svoji výuku.

Už nemusíte dělat kompromisy – vyberte si interaktivní sestavu, která vám vyhovuje nejvíce. Každá sestava je něčím výjimečná a přesto mají všechny mnoho společného. Jsou to záruky, servis a podpora českého výrobce, které vám zaručují nejen kvalitu, ale také dlouhou životnost tabule.

V případě zájmu vám „Katalog interaktivních sestav 2012“ představíme a následně nabídneme k dispozici.

Zažádat o bližší informace můžete ZDE.

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Setkání šéfů 2019
Setkání šéfů 2019

Setkání šéfů partnerských firem VMS VISION proběhlo na konci k…

Školení montážních part našich partnerů
Školení montážních part našich partnerů

V květnu 2019 u nás proběhlo další kolo školení montážníků naš…

Konference jaro 2019
Konference jaro 2019

V průběhu jara jsme se jako partneři a vystavovatelé úča…

Všechny články