Nové portfolio interaktivních sestav

Vzhledem k neustálému rozvoji interaktivní výuky a rozšiřování interaktivních technologií jsme se rozhodli posílit portfolio našich interaktivních produktů.

Nové portfolio interaktivních sestav

Na základě vašich zkušeností, doporučení a potřeb jsme do našeho portfolia přidali více než 20 interaktivních sestav skládajících se z nejmodernějších typů projektorů, kvalitních tabulí a praktických zvedacích systémů. Nyní máte k dispozici interaktivní tabule ovládané dotykem, elektronickým perem popř. elektronickým ukazovátkem, klasické i interaktivní projektory s bezkonkurenční zárukou, různé druhy moderních software,….

Víme, že není jednoduché vybrat správné interaktivní řešení. V době, kdy jste pod tlakem nabídek plných superlativ a k tomu dostáváte „zaručeně ověřené“ informace o nevhodnosti nebo špatné kvalitě jiných řešení, je těžké se dobře rozhodnout. Právě proto jsme pro vás sestavili „Katalog interaktivních sestav 2012“. Věříme, že v našem katalogu najde každý tu správnou interaktivní sestavu pro svoji výuku.

Už nemusíte dělat kompromisy – vyberte si interaktivní sestavu, která vám vyhovuje nejvíce. Každá sestava je něčím výjimečná a přesto mají všechny mnoho společného. Jsou to záruky, servis a podpora českého výrobce, které vám zaručují nejen kvalitu, ale také dlouhou životnost tabule.

V případě zájmu vám „Katalog interaktivních sestav 2012“ představíme a následně nabídneme k dispozici.

Zažádat o bližší informace můžete ZDE.

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Školství 2020
Školství 2020

V letošním roce jsme opět byli partnerem odborné konference Šk…

Zástupce na cestě k úspěch 2019
Zástupce na cestě k úspěch 2019

Již po páté jsme byli generálním partnerem odborné konference …

EPSON - Business solution day 2019
EPSON - Business solution day 2019

Držíme krok s moderními technologiemi, proto jsme se i letos z…

Všechny články