Na kvalitě záleží

Školení montérů 21. 3. 2017

Letos první školení montérů našich partnerských firem proběhlo v počtu 13 účastníků. Vážíme si, že naši partneři vnímají důležitost toho, jak jsou tabule namontovány.

Na kvalitě záleží

Proškolení montéři mají snazší práci, jsou rychlejší, na montáž si vezmou vše potřebné a nestává se jim, že něco z příslušenství pro montáž chybí nebo neodpovídá typu montáže. Zcela odlišné jsou totiž montáže do cihlové, či do sádrokartonové zdi. A významných rozdílů v montážích je samozřejmě více. Tyto znalosti a dovednosti montéři získají na školení u nás. Školení zabezpečují naši pracovníci s dlouholetou praxí. Čerpají jednak ze svých osobních zkušeností a také ze zkušeností dalších pracovníků, kteří montáže realizují přímo u zákazníků. Montáž rozhodně není jednoduchá záležitost a my na školeních pro montéry předáváme informace i o méně známých úskalích, s nimiž se při montážích lze setkat.

Máme zkušenosti nasbírané za 25 let a rádi je předáme dál. Koneckonců tabule používají děti - odborně a bezpečně provedená montáž je tedy nanejvýš důležitá součást každé dodávky tabule. Naše tabule jsou kvalitní a my máme nejvyšší zájem na tom, aby i jejich montáž byla provedena odborně a bezpečně pro uživatele. Neodborně provedená montáž snižuje hodnotu výrobku. Nezbytnou součástí montáže je i zaškolení obslužného personálu. Proškolení montéři jsou schopni i toto kvalitně zajistit sami. Školení proběhlo v příjemné a přátelské atmosféře, zajímavá je vždy teoretická i praktická část a také vzájemné sdílení zkušeností mezi pracovníky z různých firem i z různých koutů naší republiky.

Děkujeme všem za účast i za osobní zkušenosti z praxe a věříme, že všichni přítomní si s novými znalostmi usnadní práci a zvýší kvalitu provedených montáží. Na kvalitě opravdu záleží.

 

Fotogalerie:

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Konference Asociace ředitelů Gymnázií 2019
Konference Asociace ředitelů Gymnázií 2019

Prestižní konference Asociace Gymnázií se vletošním roce odehr…

Školení obchodníků našich partnerů 2019
Školení obchodníků našich partnerů 2019

Jako již tradičně i letos proběhlo školení obchodníků našich p…

Závěr roku 2018
Závěr roku 2018

Kulturní aktivity v závěru roku: Návštěva divadelního předst…

Všechny články