Konference Zástupce včera, dnes a zítra 2018

VMS VISION a naše značka ekoTAB byla letos již potřetí generálním partnerem odborné konference Zástupce vřera, dnes a zítra pro zástupce ředitelů škol. Prestižní akce proběhla 9. října 2018, pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy i pod záštitou  Magistrátu hlavního města Prahy.

Konference Zástupce včera, dnes a zítra 2018

Jako každoročně byly v rámci konference vyhlášeny výsledky soutěže o nejlepšího zástupce ředitele školy „Zlatá karabina“. Programem tohoto ročníku provedl účastníky konference Tomáš Hauptvogel, moderátor hlavní zpravodajské relace TV Prima a politického diskuzního pořadu Partie. Mezi témata ř. ročníku patřila např. přednáška „Školy a PR ve věku GDPR“ nebo „Zástupce ředitele optikou pracovního práva“ atd. 

Společnost VMS VISION, coby generální partner konference, měla na konferenci za úkol umožnit hostům zažít a vyzkoušet interaktivitu ve spojení s tradiční českou tabulí – ukázat funkčnost, spolehlivost a také praktické a sofistikované řešení pro každou interaktivní učebnu.

Naše kolegyně z obchodního oddělení, paní Ilona Podvalová a slečna Pavlína Řeřuchová, svou příjemnou prezentací poutaly pozornost návštěvníků konference k našemu stánku s interaktivní sestavou. Zde se mezi přednáškami hosté scházeli a diskutovali nejen o tématech konference a zkušenostech, ale i o produktech značky ekoTAB a jejich využití ve školní praxi.

Z našeho pohledu generálního partnera a vystavovatele je akce velmi prestižní a vyhledávaná, pořadatelé kladou důraz na vysokou úroveň obsahu přednášek a aktuální témata, dotýkající se běžné školní praxe. Těšíme se na další přínosné ročníky.

 Konference Zástupce včera, dnes a zítra

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Setkání šéfů 2019
Setkání šéfů 2019

Setkání šéfů partnerských firem VMS VISION proběhlo na konci k…

Školení montážních part našich partnerů
Školení montážních part našich partnerů

V květnu 2019 u nás proběhlo další kolo školení montážníků naš…

Konference jaro 2019
Konference jaro 2019

V průběhu jara jsme se jako partneři a vystavovatelé úča…

Všechny články