Konference Zástupce včera, dnes a zítra 2018

VMS VISION a naše značka ekoTAB byla letos již potřetí generálním partnerem odborné konference Zástupce vřera, dnes a zítra pro zástupce ředitelů škol. Prestižní akce proběhla 9. října 2018, pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy i pod záštitou  Magistrátu hlavního města Prahy.

Konference Zástupce včera, dnes a zítra 2018

Jako každoročně byly v rámci konference vyhlášeny výsledky soutěže o nejlepšího zástupce ředitele školy „Zlatá karabina“. Programem tohoto ročníku provedl účastníky konference Tomáš Hauptvogel, moderátor hlavní zpravodajské relace TV Prima a politického diskuzního pořadu Partie. Mezi témata ř. ročníku patřila např. přednáška „Školy a PR ve věku GDPR“ nebo „Zástupce ředitele optikou pracovního práva“ atd. 

Společnost VMS VISION, coby generální partner konference, měla na konferenci za úkol umožnit hostům zažít a vyzkoušet interaktivitu ve spojení s tradiční českou tabulí – ukázat funkčnost, spolehlivost a také praktické a sofistikované řešení pro každou interaktivní učebnu.

Naše kolegyně z obchodního oddělení, paní Ilona Podvalová a slečna Pavlína Řeřuchová, svou příjemnou prezentací poutaly pozornost návštěvníků konference k našemu stánku s interaktivní sestavou. Zde se mezi přednáškami hosté scházeli a diskutovali nejen o tématech konference a zkušenostech, ale i o produktech značky ekoTAB a jejich využití ve školní praxi.

Z našeho pohledu generálního partnera a vystavovatele je akce velmi prestižní a vyhledávaná, pořadatelé kladou důraz na vysokou úroveň obsahu přednášek a aktuální témata, dotýkající se běžné školní praxe. Těšíme se na další přínosné ročníky.

 Konference Zástupce včera, dnes a zítra

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Školství 2020
Školství 2020

V letošním roce jsme opět byli partnerem odborné konference Šk…

Zástupce na cestě k úspěch 2019
Zástupce na cestě k úspěch 2019

Již po páté jsme byli generálním partnerem odborné konference …

EPSON - Business solution day 2019
EPSON - Business solution day 2019

Držíme krok s moderními technologiemi, proto jsme se i letos z…

Všechny články