Konference ŠKOLSTVÍ 2019 - TOP Hotel Praha

Unie zaměstnavatelských svazů ČR a divize Medical Services vydavatelství Mladé fronty a. s., uspořádala dne 15. 11. 2018 5. ročník unikátní konference pro ředitele škol, pod názvem Školství 2019. Konference je již tradičně největší konferencí v České republice v oblasti školství s více jak 600 účastníky z řad ředitelů školských zařízení, zástupců měst, obcí, krajů a široké odborné veřejnosti.Akce se konala pod záštitou a za osobní účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Ing. Roberta Plagy, Ph.D.

Konference ŠKOLSTVÍ 2019 - TOP Hotel Praha

Témata konference se týkala odměňování učitelů, reformy regionálního školství, zkušeností se zavedením společného vzdělávání a řízení ženského kolektivu. Úvodní přednášky konference se ujal Ing. Robert Plaga, Ph.D. ministr školství, mládeže a tělovýchovy ČR a komentoval aktuální situaci ve školství.

VMS VISION se jako vystavující partner konference, zúčastnila již čtvrtým rokem. V minulých ročnících zde mělo několik málo komerčních subjektů možnost prezentovat své firmy, zatímco letos jsme toto privilegium měli jako jediný komerční zástupce na konferenci.

Přednáška ředitele VMS VISION, Ing. Libora Kožouška, proběhla již dopoledne, během hlavního programu, kde bylo přítomno 600 ředitelů škol. Osobně jsme měli to potěšení se s řediteli potkat na našem stánku, kde jsme prezentovali naši Modulární sestavu Kostky, tabuli s interaktivním dataprojektorem, a odpovídali na množství dotazů ohledně atypických řešení potisku, řešení na míru, možnosti interaktivity, vlastností povrchu atd. S potěšením můžeme konstatovat, že z reakcí přítomných ředitelů škol vyplývá, že většina z nich již tabule značky ekoTAB na své škole využívá a jsou s nimi spokojeni.

Stánek VMS VISION na konferenci Školství 2019

Závěrečná přednáška patřila Mgr. Václavovi Klausovi ml., předsedovi Výboru pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu z Poslanecké sněmovny PČR. Jeho přednášku si všichni se zájmem poslechli, patří vždy k těm nejživějším a poukazuje na nejpalčivější místa školství.

Akce byla pro nás velikým přínosem, měli jsme možnost vyslechnout obtíže a potřeby našich uživatelů při praktickém užívání našich tabulí a sestav v praxi a věříme, že zase o krok posuneme značku ekoTAB k jejich největší spokojenosti.

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Školství 2020
Školství 2020

V letošním roce jsme opět byli partnerem odborné konference Šk…

Zástupce na cestě k úspěch 2019
Zástupce na cestě k úspěch 2019

Již po páté jsme byli generálním partnerem odborné konference …

EPSON - Business solution day 2019
EPSON - Business solution day 2019

Držíme krok s moderními technologiemi, proto jsme se i letos z…

Všechny články