Konference počítač ve škole 2011

Počítač ve škole - celostátní konference učitelů základních a středních škol.

Konference počítač ve škole 2011

Naše firma se letos opět zúčastnila konference Počítač ve škole, kterou každoročně pořádá Gymnázium Vincence Makovského v Novém Městě na Moravě. Konference je zaměřena na využití ICT ve výuce na základních a středních školách a koná se pod záštitou ministra školství, pana Mgr. Josefa Dobeše, a radní kraje Vysočina, RNDr. Marie Kružíkové. Účastníci konference z řad učitelů mají možnost vyzkoušet novinky z oblasti výukového softwaru a počítačové techniky pro školy. Převážná část konference je věnována přednáškám a workshopům, které vedou jak učitelé, tak zástupci vystavujících firem.

Jako zlatý sponzor této konference jsme první den vystoupili přednáškou s názvem „České interaktivní tabule i pro další generace", na kterou navazoval workshop v druhý den konference v našem stánku. Návštěvníci našeho stánku si mohli prohlédnout tři různé interaktivní systémy v kombinaci s naší tabulí a další naše výrobky. Současně mohli vyhrát bezdrátový tablet za vyplnění anketního lístku. Výhercem se stal zástupce Gymnázia Benešov, p. Jan Kolouch. Druhý večer konference se již tradičně konal společenský večer v hotelu SKI, jehož součástí bylo i losování o ceny v tombole, které věnovaly vystavující firmy. My jsme do tomboly věnovali dvě keramické tabule o rozměru 200x100 cm a příslušenství k těmto tabulím.

Letošní ročník konference jsme jako firma využili hlavně k podpoře naší chráněné obchodní značky ekoTAB® , což se nám, myslím, podařilo. Ostatní vystavující firmy předváděly různá interaktivní řešení, doplňkové produkty k interaktivním tabulím jako např. vizualizéry, dotykové obrazovky, interaktivní učebnice aj. Vesměs ale letošní ročník konference nepřinesl žádné převratné novinky z oblasti ICT. Doufejme, že příští rok tomu bude jinak.

Veronika Nečasová

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Konference Asociace ředitelů Gymnázií 2019
Konference Asociace ředitelů Gymnázií 2019

Prestižní konference Asociace Gymnázií se vletošním roce odehr…

Školení obchodníků našich partnerů 2019
Školení obchodníků našich partnerů 2019

Jako již tradičně i letos proběhlo školení obchodníků našich p…

Závěr roku 2018
Závěr roku 2018

Kulturní aktivity v závěru roku: Návštěva divadelního předst…

Všechny články