Konference EPSON Technologické dny 2018

Největší konference společnosti EPSON roku 2018 proběhla v říjnu ve třech velkých městech České a Slovenské republiky. Technologické dny jsou již tradičně vedeny formou praktických ukázek a zaměřují se na reálné využití produktů v domácnostech, v malých, středních i velkých kancelářích.

Konference  EPSON Technologické dny 2018

Praha:         1. a 2. 10. 2018

Olomouc:    9. 10. 2018

Bratislava:   22. 10. 2018 

Návštěvníci Technologických dnů EPSON jsou zejména partneři a koncoví zákazníci. Hlavním společnosti EPSON seznámí účastníků s unikátními nejnovějšími technologiemi z oblasti tisku, projekce a skenování, které optimalizují a zefektivňují práci i zábavu. EPSON prezentuje také své klíčové vize a strategie do dalších let. To vše v praxi a reálně, s možností praktického ověření na workshopech.

V Praze probíhaly Technologické dny ve velkorysých prostorách, zabírajících většinu Žofínského paláce a návštěvníci si mohli naživo prohlédnout a vyzkoušet tiskovou a projekční techniku. VMS VISION zde vystavovala interaktivní sestavu s dataprojektorem EPSON a pořádala pro zájemce workshop, kde si každý mohl vyzkoušet funkčnost a ovládání interaktivního dataprojektoru na tradiční české tabuli ekoTAB. Školy naši interaktivitu dobře znají a umí ji ovládat. Pro koncové zákazníky z jiného trhu – např. kanceláře a domácnosti, je často doposud udivující moment, že klasická bílá tabule slouží spolehlivě jako obrovská projekční plocha. Navíc se chová a je funkční jako tablet. Ovládání tabule dotykem, je pro běžnou veřejnost často stále okouzlující novinkou. V podobném duchu probíhaly Technologické dny i v Olomouci a Bratislavě.

A co nás nejvíc zaujalo? Jsme značkou ekoTAB, takže vše, co je „EKO“ a šetrné k přírodě nás tedy zajímá. Jako nejpůsobivější exponát jsme vyhodnotili, hromadu prázdných tonerů a tiskových válců, kterých je potřeba k vytištění 80 tisíc stran na laserovém zařízení. EPSON prezentoval, jak si nyní nejnovější tiskárny vystačí s jedním inkoustovým vakem o velikosti menší nákupní tašky k zajištění stejného objemu tisku. Na konferenci pak byly všeobecně zdůrazňovány zásady společnosti z hlediska šetrnosti k životnímu prostředí.

Z pohledu účastníka konference, vystavovatele a partnera společnosti EPSON můžeme říct, že konference je technologickou akcí na vysoké úrovni, kde společnost prezentuje vývoj svých produktů a technologií – mění doposud běžné, zavedené standardy a posunují technologie a procesy skokově vpřed.

Tabule ekoTAB s interaktivním dataprojektorem a dotykovou jednotkou EPSO

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Školství 2020
Školství 2020

V letošním roce jsme opět byli partnerem odborné konference Šk…

Zástupce na cestě k úspěch 2019
Zástupce na cestě k úspěch 2019

Již po páté jsme byli generálním partnerem odborné konference …

EPSON - Business solution day 2019
EPSON - Business solution day 2019

Držíme krok s moderními technologiemi, proto jsme se i letos z…

Všechny články