Kariéra

Co dělá lidi v práci spokojenými? Faktorů je určitě mnoho, ale na prvním místě vždy vy, uchazeči o práci, uvádíte DOBRÝ KOLEKTIV. A máte pravdu. Vyladěný pracovní tým se dokáže vypořádat s nejrůznějšími výzvami a projekty.
Vytvoření a vyladění pracovního  týmu je jako hra složitého orchestru. Každý člověk je jiný, má jiné talenty a schopnosti a baví ho jiný druh práce. A tak je to správné. Sladit vaše talenty do jedné harmonické melodie je nelehký úkol. Proto výběr nových zaměstnanců pečlivě zvažujeme a snažíme se přijímat takové, kteří k nám do firmy přinesou vítané změny a návyky a přitom plynule zapadnou.
Kvalita našich výrobků a spojený servis stojí na práci a odpovědnosti každého z nás  za své výsledky práce. Proto nás při výběru nových pracovníků zajímají Vaše  předchozí výsledky z práce, praxe a brigád. Při hodnocení stávajících pracovníků je to vždy odvedený dokončený produkt – u všech typů prací a pozic.
Potřebujeme zaměstnance, kteří souhlasí s firemní filozofií a je jim blízká i naše firemní kultura. Jsme nevelký kolektiv cca 45 lidí, znalosti a dovednosti našich lidí jsou to, co tvoří firmu. Klíčem je důvěra, ochota pomáhat a vzájemná spolupráce.

Účel firmy VMS VISION s.r.o.: Usnadňovat lidem sdělování myšlenek prostřednictvím našich prostředků vizuální komunikace, tj. tabulí, nástěnek, vitrín a flipchartů.

Pokud Vás zde uvedené oslovilo, máte dobrý pocit, vnitřně sdílíte toto přesvědčení a chcete se ucházet o práci u nás, jste vítáni. Rádi se s Vámi setkáme.
Vedení společnosti VMS VISION s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Marcela Kožoušková – organizace náboru
e-mail: kariera@vms.cz, tel.: +420 605 285 670

 

Volná pracovní místa:
- Obchodník

..ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

 

Průběh výběrového řízení

Výběrové řízení probíhá v několika částech:

1. Zašlete nám svůj životopis, v němž uveďte:
své kontaktní údaje, průběh vzdělání, pracovní historii, dovednosti, certifikáty, řidičský průkaz, u absolventů se zajímáme o absolvované brigády, praxe, školení, kurzy.
Životopis zašlete prosím e-mailem na adresu kariera@vms.cz, případně jej doručte poštou nebo doneste na recepci firmy. Nejlépe v uzavřené obálce, označené:  ŽIVOTOPIS UCHAZEČE. Pro umožnění výběrového řízení na konkrétní pozici do naší společnosti, bude VMS VISION s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté, (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odesláním svého životopisu/reakce na inzerované volné pracovní místo poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.  Zpracování údajů bude VMS VISION s.r.o. provádět prostřednictvím svých systémů organizace náboru a personalistiky. Další informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách společnosti VMS VISION s.r.o., v sekci Ochrana osobních údajů. Děkujeme.

2. Vyhodnocení životopisů  a první telefonický kontakt
Práce s Vašimi osobními daty a informacemi z telefonických rozhovorů je diskrétní. Zaměřujeme se na komplexní shodu Vašeho profilu s požadovanou pozicí. Nejdříve Vás kontaktujeme telefonicky a domluvíme s Vámi předběžný termín úvodního pohovoru výběrového řízení. Termín je Vám vždy následně potvrzen v e-mailu nebo příp. v sms zprávě.

3. Osobní pohovor
Při prvním osobním ústním pohovoru Vám položíme několik standardních dotazů, které klademe každému uchazeči. Dostanete krátký prostor se blíže představit, popsat svou profesní dráhu, studia a produkci ústně. Personalista doplní své příp. dotazy k Vašemu životopisu. Můžete položit několik pro Vás zásadních dotazů a dozvědět se více informací. Tato část výběrového řízení trvá obvykle krátce, 20 - 30 min.

4. Druhý osobní pohovor
Pro některé obsazované pozice je v rámci výběrového řízení požadováno vyplnění profilového dotazníku a po jeho vyhodnocení jste pozváni na druhý osobní pohovor. Dostanete podrobnější informace o náplni práce, o níž se ucházíte. Budou prakticky ověřovány Vaše odborné předpoklady k pozici. My zodpovíme Vaše dotazy týkající se firmy a pozice. 

Pokud v průběhu výběrového řízení usoudíme, že se profil kandidáta neshoduje s inzerovanou pozicí nebo nesplňuje požadavky, uchazeče vyrozumíme co nejdříve. Výše uvedený výběrový proces trvá od 1- 3 týdnů, dle počtu aktuálně obsazovaných pozic. Kdykoli se můžete u personalisty telefonicky informovat na průběh řízení.

 

 

 

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

VMS VISION – značka EKOTAB: vyhráli jsme 1. místo v celostátní soutěži Rodinná firma roku
VMS VISION – značka EKOTAB: vyhráli jsme 1. místo v celostátní soutěži Rodinná firma roku

Slavíme úspěch: v 7. ročníku soutěže Equa Bank Rodinná firma r…

Nový platný certifikát ISO pro VMS VISION s.r.o.
Nový platný certifikát ISO pro VMS VISION s.r.o.

Audit normy ISO 9001, je jako maturita s mezinárodní p…

Všechny články