Kariéra

Co dělá lidi v práci spokojenými? Faktorů je určitě mnoho, ale na prvním místě vždy vy, uchazeči o práci, uvádíte DOBRÝ KOLEKTIV. A máte pravdu. Vyladěný pracovní tým se dokáže vypořádat s nejrůznějšími výzvami a projekty.
Vytvoření a vyladění pracovního  týmu je jako hra složitého orchestru. Každý člověk je jiný, má jiné talenty a schopnosti a baví ho jiný druh práce. A tak je to správné. Sladit vaše talenty do jedné harmonické melodie je nelehký úkol. Proto výběr nových zaměstnanců pečlivě zvažujeme a snažíme se přijímat takové, kteří k nám do firmy přinesou vítané změny a návyky a přitom plynule zapadnou.
Kvalita našich výrobků a spojený servis stojí na práci a odpovědnosti každého z nás  za své výsledky práce. Proto nás při výběru nových pracovníků zajímají Vaše  předchozí výsledky z práce, praxe a brigád. Při hodnocení stávajících pracovníků je to vždy odvedený dokončený produkt – u všech typů prací a pozic.
Potřebujeme zaměstnance, kteří souhlasí s firemní filozofií a je jim blízká i naše firemní kultura. Jsme nevelký kolektiv cca 45 lidí, znalosti a dovednosti našich lidí jsou to, co tvoří firmu. Klíčem je důvěra, ochota pomáhat a vzájemná spolupráce.

Účel firmy VMS VISION s.r.o.: Usnadňovat lidem sdělování myšlenek prostřednictvím našich prostředků vizuální komunikace, tj. tabulí, nástěnek, vitrín a flipchartů.

Pokud Vás zde uvedené oslovilo, máte dobrý pocit, vnitřně sdílíte toto přesvědčení a chcete se ucházet o práci u nás, jste vítáni. Rádi se s Vámi setkáme.
Vedení společnosti VMS VISION s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Marcela Kožoušková – organizace náboru
e-mail: kariera@vms.cz, tel.: +420 605 285 670

 

Volná pracovní místa:

Obchodní zástupce

 

..ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

 

Průběh výběrového řízení

Výběrové řízení probíhá v několika částech:

1. Zašlete nám svůj životopis, v němž uveďte:
své kontaktní údaje, průběh vzdělání, pracovní historii, dovednosti, certifikáty, řidičský průkaz, u absolventů se zajímáme o absolvované brigády, praxe, školení, kurzy.
Životopis zašlete prosím e-mailem na adresu kariera@vms.cz, případně jej doručte poštou nebo doneste na recepci firmy. Nejlépe v uzavřené obálce, označené:  ŽIVOTOPIS UCHAZEČE. Pro umožnění výběrového řízení na konkrétní pozici do naší společnosti, bude VMS VISION s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté, (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odesláním svého životopisu/reakce na inzerované volné pracovní místo poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.  Zpracování údajů bude VMS VISION s.r.o. provádět prostřednictvím svých systémů organizace náboru a personalistiky. Další informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách společnosti VMS VISION s.r.o., v sekci Ochrana osobních údajů. Děkujeme.

2. Vyhodnocení životopisů  a první telefonický kontakt
Práce s Vašimi osobními daty a informacemi z telefonických rozhovorů je diskrétní. Zaměřujeme se na komplexní shodu Vašeho profilu s požadovanou pozicí. Nejdříve Vás kontaktujeme telefonicky a domluvíme s Vámi předběžný termín úvodního pohovoru výběrového řízení. Termín je Vám vždy následně potvrzen v e-mailu nebo příp. v sms zprávě.

3. Osobní pohovor
Při prvním osobním ústním pohovoru Vám položíme několik standardních dotazů, které klademe každému uchazeči. Dostanete krátký prostor se blíže představit, popsat svou profesní dráhu, studia a produkci ústně. Personalista doplní své příp. dotazy k Vašemu životopisu. Můžete položit několik pro Vás zásadních dotazů a dozvědět se více informací. Tato část výběrového řízení trvá obvykle krátce, 20 - 30 min.

4. Druhý osobní pohovor
Pro některé obsazované pozice je v rámci výběrového řízení požadováno vyplnění profilového dotazníku a po jeho vyhodnocení jste pozváni na druhý osobní pohovor. Dostanete podrobnější informace o náplni práce, o níž se ucházíte. Budou prakticky ověřovány Vaše odborné předpoklady k pozici. My zodpovíme Vaše dotazy týkající se firmy a pozice. 

Pokud v průběhu výběrového řízení usoudíme, že se profil kandidáta neshoduje s inzerovanou pozicí nebo nesplňuje požadavky, uchazeče vyrozumíme co nejdříve. Výše uvedený výběrový proces trvá od 1- 3 týdnů, dle počtu aktuálně obsazovaných pozic. Kdykoli se můžete u personalisty telefonicky informovat na průběh řízení.

 

 

 

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Setkání šéfů 2019
Setkání šéfů 2019

Setkání šéfů partnerských firem VMS VISION proběhlo na konci k…

Školení montážních part našich partnerů
Školení montážních part našich partnerů

V květnu 2019 u nás proběhlo další kolo školení montážníků naš…

Konference jaro 2019
Konference jaro 2019

V průběhu jara jsme se jako partneři a vystavovatelé úča…

Všechny články