Jak vyrábíme

Věnujeme se tomu, co umíme. Konstruujeme, vyrábíme a dodáváme produkty vizuální komunikace v souladu s účelem firmy: Jsme tady proto, abychom usnadnili lidem sdělování myšlenek.

Vždy jsme byli a stále budeme především výrobní firma, která ve stále menší míře své produkty a služby dodává přímo uživatelům. O to více vedle výroby systematicky rozšiřujeme a budujeme síť stabilních a perspektivních obchodních partnerů, kteří naše produkty kompetentně prodávají uživatelům.

Hlavní tradiční služba naší firmy je vložena zakladatelem firmy Ing. Liborem Kožouškem, již do samotného názvu firmy VMS VISION. Ve třech písmenech v názvu firmy VMS se skrývá podstata a jádro naší práce: Výroba, Montáž, Servis.

Ve VMS VISION je výroba opravdovým srdcem firmy. Musí tepat a plynule proudit. Od jejího výstupu se odvíjejí další kvality firmy – a to včetně sebevědomí a hrdosti všech zúčastněných zaměstnanců.

Naše výroba je kombinací kovovýroby a dřevovýroby, uplatnění zde najdou odborní řemeslníci a zruční pracovníci nejrůznějšího zaměření. Naše výroba rozhodně není automatizovaná, velká část stojí na šikovnosti rukou našich zaměstnanců - na jejich přesnosti, pečlivosti a zodpovědnosti za každý zabalený kus tabule. Výroba počíná tvůrčím inovativním nebo zcela novým nápadem, technickým ztvárněním nákresu konstrukce a realizací prvních vzorků k testování. Zaměstnanci ve výrobě se musí vyznat ve čtení technických výkresů a být pozorní. Výrobou a zabalením tabulí ovšem naše práce nekončí, provádíme i certifikované montáže přímo u koncových zákazníků a následný záruční i pozáruční servis. Rozsah činností ve výrobě je pestrý, rozhodně není jednotvárný a i nevelký počet pracovníků ve výrobě zvládá širokou škálu činností.

V certifikovaných montážích rovněž školíme naše perspektivní obchodní partnery, kteří o ně projeví zájem a jsou s to je řemeslně a kapacitně zajistit. „Certifikovanou montáž“ s úsměvným nádechem si ostatně můžete prohlédnout i na jednom z našich filmových promovideí – groteska KOSTKY – DUEL. Hrají i naši zaměstnanci, za což jsme vděční a pyšní na jejich výkony i v této oblasti. 

Samotný proces výroby a montáží si prohlédněte zde na našich dalších videích a ve fotogalerii.

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Konference Asociace ředitelů Gymnázií 2019
Konference Asociace ředitelů Gymnázií 2019

Prestižní konference Asociace Gymnázií se vletošním roce odehr…

Školení obchodníků našich partnerů 2019
Školení obchodníků našich partnerů 2019

Jako již tradičně i letos proběhlo školení obchodníků našich p…

Závěr roku 2018
Závěr roku 2018

Kulturní aktivity v závěru roku: Návštěva divadelního předst…

Všechny články