Jak školíme

V uplynulých letech jsme se rozhodli situovat výrazně do pozice výrobní firmy, a to v souladu s naší historickou tradicí, která je vložena zakladatelem firmy Ing. Liborem Kožouškem, již do samotného názvu firmy VMS VISION. Ve třech písmenech v názvu firmy VMS se skrývá podstata a jádro naší práce: Výroba, Montáž, Servis.

Zdůrazňujeme tuto svou tradici, protože víme, že jsme v těchto třech oblastech na špičce v oboru v rámci České republiky a expandujeme i do zahraničí. Prodej svých tabulí, nástěnek, vitrín, stojanů, paravánů a interaktivních sestav, uskutečňujeme na školním trhu prostřednictvím svých obchodních partnerů - dealerů. Těm, samozřejmě, poskytujeme náležitou průpravu a školení o svých výrobcích a následný servis – a to nejen formou školení, ale i formou následné podpory prodeje a průběžné zaškolování v certifikované montáži. Máme nejvyšší zájem na tom, aby se našim partnerům dobře dařilo. Aby se jim naše výrobky snadno a efektivně prodávaly a koncoví zákazníci vždy obdrželi vše, na co jsme je my navykli už dříve – kvalitní Výrobu, Montáž, Servis. Jdeme tímto směrem již řadu let a v našem vlastním firemním obchodním oddělení jsou specialisté – jsou to vaši poradci, koučové a tvoří zázemí pro dealerské obchodní partnery, kteří pak naše produkty dodávají přímo koncovým zákazníkům.

Vývoj sám ukázal, že vytvoření vlastního vzdělávacího segmentu a zázemí pro spolupracující obchodníky a dealerské partnery, je nezbytnou součástí naší strategie.

Systematicky rozšiřujeme a budujeme síť stabilních a perspektivních obchodních partnerů, kteří naše produkty kompetentně prodávají uživatelům.

Školení probíhají nejčastěji přímo u nás – ve školicích prostorách VMS VISION s.r.o., s kapacitou cca 20 posluchačů. Což je našimi partnery hodnoceno jako pohodlná a příjemná varianta. Mají možnost nahlédnout přímo do „kuchyně“ naší výroby, sáhnout si reálně na používané výrobky, materiály a na místě si ověřit naši kvalitu.

Přijďte se podívat, absolvujte školení a staňte se našimi jedničkami v prodeji!

Jste obchodní firma a máte zájem o spolupráci? Napište nám, uveďte telefon, e-mail a stručný popis vlastní firmy/obchodní činnosti. Naši obchodníci se s vámi spojí.

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Setkání šéfů 2019
Setkání šéfů 2019

Setkání šéfů partnerských firem VMS VISION proběhlo na konci k…

Školení montážních part našich partnerů
Školení montážních part našich partnerů

V květnu 2019 u nás proběhlo další kolo školení montážníků naš…

Konference jaro 2019
Konference jaro 2019

V průběhu jara jsme se jako partneři a vystavovatelé úča…

Všechny články