Jak školíme

V uplynulých letech jsme se rozhodli situovat výrazně do pozice výrobní firmy, a to v souladu s naší historickou tradicí, která je vložena zakladatelem firmy Ing. Liborem Kožouškem, již do samotného názvu firmy VMS VISION. Ve třech písmenech v názvu firmy VMS se skrývá podstata a jádro naší práce: Výroba, Montáž, Servis.

Zdůrazňujeme tuto svou tradici, protože víme, že jsme v těchto třech oblastech na špičce v oboru v rámci České republiky a expandujeme i do zahraničí. Prodej svých tabulí, nástěnek, vitrín, stojanů, paravánů a interaktivních sestav, uskutečňujeme na školním trhu prostřednictvím svých obchodních partnerů - dealerů. Těm, samozřejmě, poskytujeme náležitou průpravu a školení o svých výrobcích a následný servis – a to nejen formou školení, ale i formou následné podpory prodeje a průběžné zaškolování v certifikované montáži. Máme nejvyšší zájem na tom, aby se našim partnerům dobře dařilo. Aby se jim naše výrobky snadno a efektivně prodávaly a koncoví zákazníci vždy obdrželi vše, na co jsme je my navykli už dříve – kvalitní Výrobu, Montáž, Servis. Jdeme tímto směrem již řadu let a v našem vlastním firemním obchodním oddělení jsou specialisté – jsou to vaši poradci, koučové a tvoří zázemí pro dealerské obchodní partnery, kteří pak naše produkty dodávají přímo koncovým zákazníkům.

Vývoj sám ukázal, že vytvoření vlastního vzdělávacího segmentu a zázemí pro spolupracující obchodníky a dealerské partnery, je nezbytnou součástí naší strategie.

Systematicky rozšiřujeme a budujeme síť stabilních a perspektivních obchodních partnerů, kteří naše produkty kompetentně prodávají uživatelům.

Školení probíhají nejčastěji přímo u nás – ve školicích prostorách VMS VISION s.r.o., s kapacitou cca 20 posluchačů. Což je našimi partnery hodnoceno jako pohodlná a příjemná varianta. Mají možnost nahlédnout přímo do „kuchyně“ naší výroby, sáhnout si reálně na používané výrobky, materiály a na místě si ověřit naši kvalitu.

Přijďte se podívat, absolvujte školení a staňte se našimi jedničkami v prodeji!

Jste obchodní firma a máte zájem o spolupráci? Napište nám, uveďte telefon, e-mail a stručný popis vlastní firmy/obchodní činnosti. Naši obchodníci se s vámi spojí.

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Školství 2020
Školství 2020

V letošním roce jsme opět byli partnerem odborné konference Šk…

Zástupce na cestě k úspěch 2019
Zástupce na cestě k úspěch 2019

Již po páté jsme byli generálním partnerem odborné konference …

EPSON - Business solution day 2019
EPSON - Business solution day 2019

Držíme krok s moderními technologiemi, proto jsme se i letos z…

Všechny články