Jak školíme

V uplynulých letech jsme se rozhodli situovat výrazně do pozice výrobní firmy, a to v souladu s naší historickou tradicí, která je vložena zakladatelem firmy Ing. Liborem Kožouškem, již do samotného názvu firmy VMS VISION. Ve třech písmenech v názvu firmy VMS se skrývá podstata a jádro naší práce: Výroba, Montáž, Servis.

Povýšili jsme tuto svou tradici, protože víme, že jsme v těchto třech oblastech na špičce v oboru v rámci České republiky a expandujeme i do zahraničí. Prodej svých tabulí, nástěnek, vitrín, stojanů, paravánů a interaktivních sestav, již uskutečňujeme prostřednictvím svých obchodních partnerů - dealerů. Těm, samozřejmě, poskytujeme náležitou průpravu a školení o svých výrobcích a následný servis – a to nejen formou školení, ale i formou následné podpory prodeje a průběžné zaškolování v certifikované montáži. Máme nejvyšší zájem na tom, aby se našim partnerům dobře dařilo. Aby se jim naše výrobky snadno a efektivně prodávaly a koncoví zákazníci vždy obdrželi vše, na co jsme je my navykli už dříve – kvalitní Výrobu, Montáž, Servis. Jdeme tímto směrem již několik let a v našem vlastním firemním obchodním oddělení jsou specialisté – jsou to vaši školitelé a tvoří i zázemí pro dealerské obchodní partnery, kteří pak naše produkty dodávají přímo koncovým zákazníkům.

Vývoj sám ukázal, že vytvoření vlastního vzdělávacího segmentu a zázemí pro spolupracující obchodníky a dealerské partnery, je nezbytnou součástí naší strategie.

Systematicky rozšiřujeme a budujeme síť stabilních a perspektivních obchodních partnerů, kteří naše produkty kompetentně prodávají uživatelům.

Školení probíhají nejčastěji přímo u nás – ve školicích prostorách VMS VISION s.r.o., s kapacitou cca 35 posluchačů. Což je našimi partnery hodnoceno jako pohodlná a příjemná varianta. Mají možnost nahlédnout přímo do „kuchyně“ naší výroby, sáhnout si reálně na používané výrobky, materiály a na místě si ověřit naši kvalitu.

Přijďte se podívat, absolvujte školení a staňte se našimi jedničkami v prodeji!

Jste obchodní firma a máte zájem o spolupráci? Napište nám, uveďte telefon, e-mail a stručný popis vlastní firmy/obchodní činnosti. Naši obchodníci se s vámi spojí.

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

VMS VISION – značka EKOTAB: vyhráli jsme 1. místo v celostátní soutěži Rodinná firma roku
VMS VISION – značka EKOTAB: vyhráli jsme 1. místo v celostátní soutěži Rodinná firma roku

Slavíme úspěch: v 7. ročníku soutěže Equa Bank Rodinná firma r…

Nový platný certifikát ISO pro VMS VISION s.r.o.
Nový platný certifikát ISO pro VMS VISION s.r.o.

Audit normy ISO 9001, je jako maturita s mezinárodní p…

Všechny články