Firemní zájezd do divadla

"Nejen prací je člověk živ" a "po práci legraci". Po vzoru těchto frází jsme ve středu 4. dubna 2018 vyrazili na firemní zájezd do Divadla Bolka Polívky. 

Firemní zájezd do divadla

   Na Den klaunů, 4. dubna, jsme v odpoledních hodinách vyrazili z Boskovic směr brněnské Divadlo Bolka Polívky. Čekalo nás představení RE-KABARET, které lákalo na spoustu humoru, komických scének nebo hudební skupinu Klaunika. Před začátkem večerního programu jsme však měli ještě chvilku na to dát si něco dobrého na zub nebo si prohlédnout okolí divadla a ještě s předstihem před zahájením vystoupení jsme mohli ve foyer potkat samotného pana Polívku, který se později představení zúčastnil z hlediště.
   RE-KABARET nezklamal. Byl přesně takový, jak slibovala citace z programu - zábavný, lehce návykový, drze společenský, nekompromisně satirický, plný hudby a pohybu. Bylo to milým zpříjemněním středu pracovního týdne. Firemní zájezd uspořádalo vedení firmy VMS VISION s.r.o. pro své zaměstnance a jejich hosty. Podle ohlasů představení pobavilo a sklidilo úspěch. My už se tedy těšíme na nějaký další (kulturní) firemní zážitek. :)

 

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Školství 2020
Školství 2020

V letošním roce jsme opět byli partnerem odborné konference Šk…

Zástupce na cestě k úspěch 2019
Zástupce na cestě k úspěch 2019

Již po páté jsme byli generálním partnerem odborné konference …

EPSON - Business solution day 2019
EPSON - Business solution day 2019

Držíme krok s moderními technologiemi, proto jsme se i letos z…

Všechny články