Firemní zájezd do divadla

"Nejen prací je člověk živ" a "po práci legraci". Po vzoru těchto frází jsme ve středu 4. dubna 2018 vyrazili na firemní zájezd do Divadla Bolka Polívky. 

Firemní zájezd do divadla

   Na Den klaunů, 4. dubna, jsme v odpoledních hodinách vyrazili z Boskovic směr brněnské Divadlo Bolka Polívky. Čekalo nás představení RE-KABARET, které lákalo na spoustu humoru, komických scének nebo hudební skupinu Klaunika. Před začátkem večerního programu jsme však měli ještě chvilku na to dát si něco dobrého na zub nebo si prohlédnout okolí divadla a ještě s předstihem před zahájením vystoupení jsme mohli ve foyer potkat samotného pana Polívku, který se později představení zúčastnil z hlediště.
   RE-KABARET nezklamal. Byl přesně takový, jak slibovala citace z programu - zábavný, lehce návykový, drze společenský, nekompromisně satirický, plný hudby a pohybu. Bylo to milým zpříjemněním středu pracovního týdne. Firemní zájezd uspořádalo vedení firmy VMS VISION s.r.o. pro své zaměstnance a jejich hosty. Podle ohlasů představení pobavilo a sklidilo úspěch. My už se tedy těšíme na nějaký další (kulturní) firemní zážitek. :)

 

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

VMS VISION – značka EKOTAB: vyhráli jsme 1. místo v celostátní soutěži Rodinná firma roku
VMS VISION – značka EKOTAB: vyhráli jsme 1. místo v celostátní soutěži Rodinná firma roku

Slavíme úspěch: v 7. ročníku soutěže Equa Bank Rodinná firma r…

Nový platný certifikát ISO pro VMS VISION s.r.o.
Nový platný certifikát ISO pro VMS VISION s.r.o.

Audit normy ISO 9001, je jako maturita s mezinárodní p…

Všechny články