Firemní zájezd do divadla

"Nejen prací je člověk živ" a "po práci legraci". Po vzoru těchto frází jsme ve středu 4. dubna 2018 vyrazili na firemní zájezd do Divadla Bolka Polívky. 

Firemní zájezd do divadla

   Na Den klaunů, 4. dubna, jsme v odpoledních hodinách vyrazili z Boskovic směr brněnské Divadlo Bolka Polívky. Čekalo nás představení RE-KABARET, které lákalo na spoustu humoru, komických scének nebo hudební skupinu Klaunika. Před začátkem večerního programu jsme však měli ještě chvilku na to dát si něco dobrého na zub nebo si prohlédnout okolí divadla a ještě s předstihem před zahájením vystoupení jsme mohli ve foyer potkat samotného pana Polívku, který se později představení zúčastnil z hlediště.
   RE-KABARET nezklamal. Byl přesně takový, jak slibovala citace z programu - zábavný, lehce návykový, drze společenský, nekompromisně satirický, plný hudby a pohybu. Bylo to milým zpříjemněním středu pracovního týdne. Firemní zájezd uspořádalo vedení firmy VMS VISION s.r.o. pro své zaměstnance a jejich hosty. Podle ohlasů představení pobavilo a sklidilo úspěch. My už se tedy těšíme na nějaký další (kulturní) firemní zážitek. :)

 

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Den otevřených dveří a 25. narozeniny
Den otevřených dveří a 25. narozeniny

Letos slavíme narozeniny - čtvrtstoletí! 
A na začátku června j…

Setkání majitelů firem 2018
Setkání majitelů firem 2018

Letos proběhlo malé jubileum - již pátým rokem jsme pozvali ma…

Školení obchodních partnerů 2018
Školení obchodních partnerů 2018

Naše stálice – školení obchodních partnerů B2B 2018 letos prob…

Všechny články