Firemní zájezd do divadla

"Nejen prací je člověk živ" a "po práci legraci". Po vzoru těchto frází jsme ve středu 4. dubna 2018 vyrazili na firemní zájezd do Divadla Bolka Polívky. 

Firemní zájezd do divadla

   Na Den klaunů, 4. dubna, jsme v odpoledních hodinách vyrazili z Boskovic směr brněnské Divadlo Bolka Polívky. Čekalo nás představení RE-KABARET, které lákalo na spoustu humoru, komických scének nebo hudební skupinu Klaunika. Před začátkem večerního programu jsme však měli ještě chvilku na to dát si něco dobrého na zub nebo si prohlédnout okolí divadla a ještě s předstihem před zahájením vystoupení jsme mohli ve foyer potkat samotného pana Polívku, který se později představení zúčastnil z hlediště.
   RE-KABARET nezklamal. Byl přesně takový, jak slibovala citace z programu - zábavný, lehce návykový, drze společenský, nekompromisně satirický, plný hudby a pohybu. Bylo to milým zpříjemněním středu pracovního týdne. Firemní zájezd uspořádalo vedení firmy VMS VISION s.r.o. pro své zaměstnance a jejich hosty. Podle ohlasů představení pobavilo a sklidilo úspěch. My už se tedy těšíme na nějaký další (kulturní) firemní zážitek. :)

 

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Setkání šéfů 2019
Setkání šéfů 2019

Setkání šéfů partnerských firem VMS VISION proběhlo na konci k…

Školení montážních part našich partnerů
Školení montážních part našich partnerů

V květnu 2019 u nás proběhlo další kolo školení montážníků naš…

Konference jaro 2019
Konference jaro 2019

V průběhu jara jsme se jako partneři a vystavovatelé úča…

Všechny články