DoTest k interaktivním sestavám zdarma

    ZDARMA*

* KE KAŽDÉ INTERAKTIVNÍ SESTAVĚ OBJEDNANÉ OD 12.6.2013 DO 12.9.2013 - JEDNA AUTORSKÁ LICENCE A 20 STUDENTSKÝCH S PLATNOSTÍ NA 6 MĚSÍCŮ ZDARMA. LICENCI LZE V PŘÍPADĚ ZÁJMU PRODLOUŽIT.

 

 

  ON-LINE ZKOUŠENÍ

Nové webové rozhraní, které je nyní nově součástí každé (i jednouživatelské) licence programu DoTest 5, Vám umožňuje vyzkoušet nejen ve počítačové síti, ale z libovolného počítače připojeného k internetu. Nastavit si můžete jeden ze čtyř dodávaných vzhledů webového rozhraní.

 

TESTY NA TABLETU

NEBO V MOBILU

Webové rozhraní je postaveno na nejmodernějších technologiích a uživatelé jej mohou využít i na svých mobilních zařízeních (tablet, chytrý telefon) všech platforem. 

  

UČITELSKÝ PANEL

INFORMACE PO RUCE

Chytrý telefon či tablet může při výuce využít i učitel - webové rozhraní DoTestu nabízí oddělitelný učitelský panel, který lze přenést na libovolný jiný počítač nebo mobilní zařízení. Jen vy tak budete mít okamžitě k dispozici správné odpovědi  a po skončení testu výsledky žáků v přehledním grafu.

 

 
 

 SJEDNOCENÁ

SPRÁVA UŽIVATELŮ

 Využijte možnost napojení DoTestu na LDAP server a zjednodušte si tak administraci uživatelů a uživatelských práv. 

 

STÁHNĚTE HOTOVÉ TESTOVÉ OTÁZKY

A INSPIRUJTE SE

 Získejte nové databáze otázek pro své vyučování snadno a zdarma z internetu. Napojení na on-line výměnný systém EduBazar je integrovaný přímo v DoTestu a stažení nebo nahrání databází testových otázek provedete jednoduchým přetažením myší.

 

JEŠTĚ LEPŠÍ

KNIHOVNA OBRÁZKŮ

 Přehledné úložiště nejrůznějších obrázků, které používáte ve svých učebních materiálech - obrázky tak máte okamžite po ruce. Propojení knihovny s novým editorem interaktivních úloh pro snadné vkládání obrázků přetažením myší. 

 VÍCE INFORMACÍ O PROGRAMU DoTEST ZDE

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Setkání šéfů 2019
Setkání šéfů 2019

Setkání šéfů partnerských firem VMS VISION proběhlo na konci k…

Školení montážních part našich partnerů
Školení montážních part našich partnerů

V květnu 2019 u nás proběhlo další kolo školení montážníků naš…

Konference jaro 2019
Konference jaro 2019

V průběhu jara jsme se jako partneři a vystavovatelé úča…

Všechny články