Den otevřených dveří a 25. narozeniny

Letos slavíme narozeniny - čtvrtstoletí! 
A na začátku června jsme to pěkně oslavili dnem otevřených dveří, který díky Dni dětí patřil také z velké části právě dětem. Mohli se podívat, kde jejich (pra)rodiče vyrábí tabule a nástěnky, které dobře znají ze školy.

Den otevřených dveří a 25. narozeniny

Při příležitosti 25. výročí od založení VMS VISION jsme uspořádali společné firemní setkání. Termín se kryl se Dnem Dětí, a tomu jsme přirozeně uzpůsobili i Ducha Dne. Nebyla to akce na klíč – vše jsme si zorganizovali sami, tak, aby program a vše okolo bylo pro naše lidi, děti i další hosty výhradně relaxační. Zaměstnanci sami ukázali provoz, kanceláře a svá konkrétní pracovní místa svým dětem a hostům. 

Samozřejmě se svým odborným komentářem. Ve velké jednací místnosti jsme nastartovali veškerou interaktivitu a hlavně děti si hrály a zkoušely naše výrobky - využití velkých tabulí jako tabletů, kreslení omalovánek na tabuli jen prstem, pohádkové kvízy a hádanky, interaktivní piškvorky, tradičně český film Krteček. 

Navíc si všichni mohli reálně vyzkoušet staročeskou dřevěnou hračku – káču, zvanou Cvrček nebo promluvit „heliovým“ hlasem a odejít s létajícím balonkem.

Z firmy jsme se autobusem a auty přesunuli na zahradu hotelu Moravia – Lasákův mlýn (v Boskovicích) a užívali si příjemnou, relaxační ZAHRADNÍ PARTY pod stanem, se vším, co k tomu patří.

 

CO K TOMU PATŘÍ?

Počasí - nádherně slunečno, k tomu velká zahrada, zelená tráva, šumící potok, houpačka, skluzavka, frisbee (měkký létající talíř), míče a bosé nohy v trávě.

Muzika - fantastická cimbálová skupina FREE Cimbal RADEGAST podmalovala atmosféru a nadchla svým klasickým cimbálem, přes irské skladby, rockové hity až po písničky z českých pohádek.

Občerstvení/raut bylskvělý. Pravé vlčnovské vdolečky se jen rozplývaly a kuchař z „Lasáku“ prostě ví, co lidem chutná…

Miniprogram byla Megabublinkiáda.  Užily si ji především všechny děti. Úchvatné bubliny- už jste si někdy takové sami vyfoukli?


Tanečnice Belly Dance – několinásobná mistryně ČR junior – slečna Karolina Hynková předvedla svým tancem nádhernou ženskou energii a ač fyzicky náročný tanec, tak s úsměvem a lehkostí.

V závěru večera nás ochladil krátký deštík, ale příjemný dojem z relaxační zahradní party s Megabublinami, Free Cimbalem a tanečnicí Belly Dance ze vzpomínek rozhodně nesmyl.

Děkujeme všem zúčastněným, účinkujícím i obsluze hotelu Moravia – bylo to příjemné a krásné odpoledne.

Vedení VMS VISION s.r.o

 

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Školství 2020
Školství 2020

V letošním roce jsme opět byli partnerem odborné konference Šk…

Zástupce na cestě k úspěch 2019
Zástupce na cestě k úspěch 2019

Již po páté jsme byli generálním partnerem odborné konference …

EPSON - Business solution day 2019
EPSON - Business solution day 2019

Držíme krok s moderními technologiemi, proto jsme se i letos z…

Všechny články