ČSN EN 71 Bezpečnost hraček

Firma VMS VISION, s. r. o. vždy vycházela z toho, že výrobky ekoTAB® musí být bezpečné a zdraví nezávadné. Abychom toto mohli dokladovat, rozhodli jsme se pro dobrovolnou certifikaci u Technického a zkušebního ústavu stavebního Praha, s. p., odštěpného závodu Zkušebního ústavu lehkého průmyslu České Budějovice.

Téměř dva měsíce posuzovala zkušební laboratoř Zkušebního ústavu tabule Triptych K, DUO, PIVOT, ŠKOL K, MANAŽER K, MANAŽER L, PARAVAN, KOREK a TEXTIL ve všech povrchových variantách. Laboratorní zkoušky potvrdily, že výrobky splňují technické požadavky normy ČSN EN 71 Bezpečnost hraček. Splňují také požadované limity chemických vlastností, a to již na migraci 19 rizikových prvků, podle nové směrnice č. 2009/48/ES (Nařízení vlády č.86/2011 Sb.), která bude zahrnuta do normy ČSN EN 71 až od 20. 7. 2013.

Dne 29. října 2012 byl pro tyto výrobky udělen certifikát, který je pravidelně aktualizován. Ten garantuje, že nabízíme našim zákazníkům kvalitu a bezpečnost, která je ověřená a potvrzená. Věříme, že naše certifikované výrobky pomohou zákazníkům v lepší orientaci při nákupu školních tabulí a kancelářských potřeb.

  ČSN EN 71 DUO, TRIPTYCH K, PIVOT str1ČSN EN 71 Tabule a nastěnky str1

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Školství 2020
Školství 2020

V letošním roce jsme opět byli partnerem odborné konference Šk…

Zástupce na cestě k úspěch 2019
Zástupce na cestě k úspěch 2019

Již po páté jsme byli generálním partnerem odborné konference …

EPSON - Business solution day 2019
EPSON - Business solution day 2019

Držíme krok s moderními technologiemi, proto jsme se i letos z…

Všechny články