ČSN EN 71 Bezpečnost hraček

Firma VMS VISION, s. r. o. vždy vycházela z toho, že výrobky ekoTAB® musí být bezpečné a zdraví nezávadné. Abychom toto mohli dokladovat, rozhodli jsme se pro dobrovolnou certifikaci u Technického a zkušebního ústavu stavebního Praha, s. p., odštěpného závodu Zkušebního ústavu lehkého průmyslu České Budějovice.

Téměř dva měsíce posuzovala zkušební laboratoř Zkušebního ústavu tabule Triptych K, DUO, PIVOT, ŠKOL K, MANAŽER K, MANAŽER L, PARAVAN, KOREK a TEXTIL ve všech povrchových variantách. Laboratorní zkoušky potvrdily, že výrobky splňují technické požadavky normy ČSN EN 71 Bezpečnost hraček. Splňují také požadované limity chemických vlastností, a to již na migraci 19 rizikových prvků, podle nové směrnice č. 2009/48/ES (Nařízení vlády č.86/2011 Sb.), která bude zahrnuta do normy ČSN EN 71 až od 20. 7. 2013.

Dne 29. října 2012 byl pro tyto výrobky udělen certifikát. Ten garantuje, že nabízíme našim zákazníkům kvalitu a bezpečnost, která je ověřená a potvrzená. Věříme, že naše certifikované výrobky pomohou zákazníkům v lepší orientaci při nákupu školních tabulí a kancelářských potřeb.

 Certifikát CertifikátCertifikátCertifikát

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Den otevřených dveří a 25. narozeniny
Den otevřených dveří a 25. narozeniny

Letos slavíme narozeniny - čtvrtstoletí! 
A na začátku června j…

Setkání majitelů firem 2018
Setkání majitelů firem 2018

Letos proběhlo malé jubileum - již pátým rokem jsme pozvali ma…

Školení obchodních partnerů 2018
Školení obchodních partnerů 2018

Naše stálice – školení obchodních partnerů B2B 2018 letos prob…

Všechny články