Celoslovenské zasedání pléna Sdružení základních škol Slovenska

Již tradičně jsme se účastnili zasedání ZZŠS - Združenia základných škōl Slovenska, které se uskutečnilo ve dnech 15. až 17. října  2018 pod vedením prezidentky Aleny Petákové, v Horním Smokovci, tradičně v hotelu Bellevue.

Celoslovenské zasedání pléna Sdružení základních škol Slovenska

Na zasedání vystoupila ministryně školství, vědy, výzkumu a sportu SR, paní Martina Lubyová a řada poslanců Národní rady SR. Slovenské školství řeší vedle svých specifik i celou škálu shodných témat se školstvím naším.

Zasedání se vedle školních a veřejných zástupců účastnily i komerčně zaměřené subjekty, které měly možnost představit účastníkům zasedání, jimiž byli převážně ředitelé základních škol SR, své projekty, služby a produkty. VMS VISION se značku ekoTAB zde již tradičně zastupoval kolega z obchodního oddělení VMS VISION, pan Marek Beneš. Našim záměrem bylo v rámci prezentace představit slovenskému trhu náš Modulární systém KOSTKY, který je zárukou kvality a plné kompatibility s nejnovějšími projekčními technologiemi. Hosté během přestávek měli možnost návštěvy našeho stánku, kde debatovali nejen o témata svého zasedání, ale také o možnostech využití produktů české značky ekoTAB na slovenských školách a samozřejmě si mohli vyzkoušet prezentovanou interaktivní sestavu.

Slovenský školní trh je nám velmi blízký a vnímáme jej pozorně a přátelsky. Rádi svým nejbližším sousedům nabídneme služby a řešení interaktivních učeben. Na konferenci jsme měli možnost vyslechnout potřeby a zkušenosti zástupců slovenských škol a návštěvu, pro nás „zahraničního“, zasedání ZZŠS považujeme za velmi přínosné a podnětné.

Celoslovenské zasedání pléna Sdružení základních škol Slovenska

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Konference Asociace ředitelů Gymnázií 2019
Konference Asociace ředitelů Gymnázií 2019

Prestižní konference Asociace Gymnázií se vletošním roce odehr…

Školení obchodníků našich partnerů 2019
Školení obchodníků našich partnerů 2019

Jako již tradičně i letos proběhlo školení obchodníků našich p…

Závěr roku 2018
Závěr roku 2018

Kulturní aktivity v závěru roku: Návštěva divadelního předst…

Všechny články