Celoslovenské zasedání pléna Sdružení základních škol Slovenska

Již tradičně jsme se účastnili zasedání ZZŠS - Združenia základných škōl Slovenska, které se uskutečnilo ve dnech 15. až 17. října  2018 pod vedením prezidentky Aleny Petákové, v Horním Smokovci, tradičně v hotelu Bellevue.

Celoslovenské zasedání pléna Sdružení základních škol Slovenska

Na zasedání vystoupila ministryně školství, vědy, výzkumu a sportu SR, paní Martina Lubyová a řada poslanců Národní rady SR. Slovenské školství řeší vedle svých specifik i celou škálu shodných témat se školstvím naším.

Zasedání se vedle školních a veřejných zástupců účastnily i komerčně zaměřené subjekty, které měly možnost představit účastníkům zasedání, jimiž byli převážně ředitelé základních škol SR, své projekty, služby a produkty. VMS VISION se značku ekoTAB zde již tradičně zastupoval kolega z obchodního oddělení VMS VISION, pan Marek Beneš. Našim záměrem bylo v rámci prezentace představit slovenskému trhu náš Modulární systém KOSTKY, který je zárukou kvality a plné kompatibility s nejnovějšími projekčními technologiemi. Hosté během přestávek měli možnost návštěvy našeho stánku, kde debatovali nejen o témata svého zasedání, ale také o možnostech využití produktů české značky ekoTAB na slovenských školách a samozřejmě si mohli vyzkoušet prezentovanou interaktivní sestavu.

Slovenský školní trh je nám velmi blízký a vnímáme jej pozorně a přátelsky. Rádi svým nejbližším sousedům nabídneme služby a řešení interaktivních učeben. Na konferenci jsme měli možnost vyslechnout potřeby a zkušenosti zástupců slovenských škol a návštěvu, pro nás „zahraničního“, zasedání ZZŠS považujeme za velmi přínosné a podnětné.

Celoslovenské zasedání pléna Sdružení základních škol Slovenska

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Školství 2020
Školství 2020

V letošním roce jsme opět byli partnerem odborné konference Šk…

Zástupce na cestě k úspěch 2019
Zástupce na cestě k úspěch 2019

Již po páté jsme byli generálním partnerem odborné konference …

EPSON - Business solution day 2019
EPSON - Business solution day 2019

Držíme krok s moderními technologiemi, proto jsme se i letos z…

Všechny články