Kariéra

Co dělá lidi v práci spokojenými? Faktorů je určitě mnoho, ale na prvním místě vždy vy, uchazeči o práci, uvádíte DOBRÝ KOLEKTIV. A máte pravdu. Vyladěný pracovní tým se dokáže vypořádat s nejrůznějšími výzvami a projekty.
Vytvoření a vyladění pracovního  týmu je jako hra složitého orchestru. Každý člověk je jiný, má jiné talenty a schopnosti a baví ho jiný druh práce. A tak je to správné. Sladit vaše talenty do jedné harmonické melodie je nelehký úkol. Proto výběr nových zaměstnanců pečlivě zvažujeme a snažíme se přijímat takové, kteří k nám do firmy přinesou vítané změny a návyky a přitom plynule zapadnou.
Kvalita našich výrobků a spojený servis stojí na práci a odpovědnosti každého z nás  za své výsledky práce. Proto nás při výběru nových pracovníků zajímají Vaše  předchozí výsledky z práce, praxe a brigád. Při hodnocení stávajících pracovníků je to vždy odvedený dokončený produkt – u všech typů prací a pozic.
Potřebujeme zaměstnance, kteří souhlasí s firemní filozofií a je jim blízká i naše firemní kultura. Jsme nevelký kolektiv do 35 lidí, znalosti a dovednosti našich lidí jsou to, co tvoří firmu. Klíčem je důvěra, ochota pomáhat a vzájemná spolupráce.

Účel firmy VMS VISION s.r.o.: Usnadňovat lidem sdělování myšlenek prostřednictvím našich prostředků vizuální komunikace, tj. tabulí, nástěnek, vitrín a flipchartů.

Pokud Vás zde uvedené oslovilo, máte dobrý pocit, vnitřně sdílíte toto přesvědčení a chcete se ucházet o práci u nás, jste vítáni. Rádi se s Vámi setkáme.
Vedení společnosti VMS VISION s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Marcela Kožoušková – organizace náboru
e-mail: kariera@vms.cz, tel.: +420 605 285 670

 

Volná pracovní místa:
Pracovník ve výrobě
- Montážní a servisní technik - elektro
Pracovník kovovýroby - svářeč
- Obchodník

..ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

 

Průběh výběrového řízení
Výběrové řízení probíhá v několika částech: 

1. Zašlete nám svůj životopis, v němž uveďte:
své kontaktní údaje, průběh vzdělání, pracovní historii, dovednosti, certifikáty, řidičský průkaz, u absolventů se zajímáme o absolvované brigády, praxe, školení, kurzy.
Životopis zašlete prosím e-mailem na adresu kariera@vms.cz, případně jej doručte poštou nebo doneste na recepci firmy. Nejlépe v uzavřené obálce, označené: ŽIVOTOPIS UCHAZEČE. 
Odpovědí na naši inzerovanou nabídku či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti  dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů - viz Informace k udělení souhlasu níže. Děkujeme.
Informace k udělení souhlasu dle zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů

2. Vyhodnocení životopisů a první telefonický kontakt
Práce s Vašimi osobními daty a informacemi z telefonických rozhovorů je diskrétní a dle předpisů. Zde se zaměřujeme na komplexní shodu Vašeho profilu s požadovanou pozicí. Nejdříve Vás kontaktujeme telefonicky
a domluvíme s Vámi předběžný termín úvodního pohovoru výběrového řízení. Termín je Vám vždy následně potvrzen v e-mailu nebo příp. v sms zprávě.

3. Osobní pohovor
Při prvním osobním ústním pohovoru Vám položíme několik standardních dotazů, které klademe každému uchazeči. Dostanete krátký prostor se blíže představit, popsat svou profesní dráhu, studia a produkci ústně. Personalista doplní své případné dotazy k Vašemu životopisu. Můžete položit několik pro Vás zásadních dotazů a dozvědět se více informací. Tato část výběrového řízení trvá obvykle krátce, okolo 20-30 minut. 
Na případném druhém osobním pohovoru dostanete daleko podrobnější informace o firmě a o pozici, o níž se ucházíte. U tohoto pohovoru již bude přítomen Váš přímý nadřízený. Budou ověřovány Vaše odborné předpoklady
k pozici. My Vám zodpovíme Vaše dotazy týkající se firmy a pozice. Zajímá nás i dostupnost Vašeho bydliště vzhledem k firmě. Pokud v průběhu výběrového řízení usoudíme, že se profil kandidáta neshoduje s inzerovanou pozicí nebo nesplňuje požadavky, uchazeče vyrozumíme co nejdříve. Výše uvedený výběrový proces trvá od 1 do 4 týdnů, dle počtu aktuálně obsazovaných pozic. Kdykoli se můžete u personalisty telefonicky informovat o průběhu řízení.

 

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Den otevřených dveří a 25. narozeniny
Den otevřených dveří a 25. narozeniny

Letos slavíme narozeniny - čtvrtstoletí! 
A na začátku června j…

Setkání majitelů firem 2018
Setkání majitelů firem 2018

Letos proběhlo malé jubileum - již pátým rokem jsme pozvali ma…

Školení obchodních partnerů 2018
Školení obchodních partnerů 2018

Naše stálice – školení obchodních partnerů B2B 2018 letos prob…

Všechny články